Třetí dítě a deprese

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 10:15
Třetí dítě a deprese

Ahoj holky,
je mi strašně smutno.
Bydlíme na vesnici, domek a zahrádka. Mám měsíc do porodu, do toho končí škola a školka starším dětem. To všechno by bylo fajn.
Jenže mě už měsíc něco štípá a brutálně, nalévají se příšerně svědivé pupence a mám jich už jako neštovic. Nejsou to ani blechy, ani štěnice, už tu byl deratizátor.
Nakonec jsem přišla na sametky, venkovní mini brouček, který není vidět, rychle leze a naklade larvy do kůže.
A já přitom chodím jen před dům.
Holky, ono se proti tomu nedá nic dělat. Vydržet až do prvních mrazíků. Jak mám chodit s dětmi ven, když jich okamžitě x pochytám? Nejde je zabít. :,(

Reakce:
LenkaN26
Závislačka 4271 příspěvků 27.06.19 10:32

Prý na to pomáhá postříkat plochy Sulkou, je to přípravek na moření česneku a jinak prý nic nefunguje.

annasmyc
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 27.06.19 10:32

A co repelent?

Petullka82
Ukecaná baba ;) 1966 příspěvků 27.06.19 10:53

Repelenty nefungují…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 10:57

A víš, jak se s tím pracuje? My máme právě otevřenou zahrádku a hned pole, tak právě nevím, jestli to bude mít význam. A zajímavé je, že je lidi chytají z trávy a já chodím na dřevěnou terasu. :nevim: mám už začít chodit na kontroly do porodnice a nevím, co mi na to řeknou, vypadám buď infekčně nebo jako člověk zamořenej blechama :oops:

LenkaN26
Závislačka 4271 příspěvků 27.06.19 11:11
@Anonymní píše:
A víš, jak se s tím pracuje? My máme právě otevřenou zahrádku a hned pole, tak právě nevím, jestli to bude mít význam. A zajímavé je, že je lidi chytají z trávy a já chodím na dřevěnou terasu. :nevim: mám už začít chodit na kontroly do porodnice a nevím, co mi na to řeknou, vypadám buď infekčně nebo jako člověk zamořenej blechama :oops:

Hele nevím, mě to před XX lety říkala známá, že to řeší její strejda a prý jim nechutnají kvasnice tak se zkus cpát pangaminem.

unuděná
Echt Kelišová 8134 příspěvků 27.06.19 11:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
je mi strašně smutno.
Bydlíme na vesnici, domek a zahrádka. Mám měsíc do porodu, do toho končí škola a školka starším dětem. To všechno by bylo fajn.
Jenže mě už měsíc něco štípá a brutálně, nalévají se příšerně svědivé pupence a mám jich už jako neštovic. Nejsou to ani blechy, ani štěnice, už tu byl deratizátor.
Nakonec jsem přišla na sametky, venkovní mini brouček, který není vidět, rychle leze a naklade larvy do kůže.
A já přitom chodím jen před dům.
Holky, ono se proti tomu nedá nic dělat. Vydržet až do prvních mrazíků. Jak mám chodit s dětmi ven, když jich okamžitě x pochytám? Nejde je zabít. :,(

Znám, jediné, co pomáhá, jsou gumáky ;) nad ty se nedostanou. Ale je to vopruz, když si člověk na vlastní zahradě nemůže ani sednout na zem… u nás teda jsou až koncem léta a na podzim :think:

Váš příspěvek
Reklama