Trháni zubu před odletem

Anonymní
30.8.21 11:51

Trháni zubu před odletem

Zdravím, v pátek mám odletat do USA ale rozlišil se mi dnes zub, takže musím na vytrhnutí… ale mám celkem strach, jestli můžu po trháni vůbec letět… mate nějaké zkušenosti nebo radu, předem děkuji 😊

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
30.8.21 11:53
@Anonymní píše:
Zdravím, v pátek mám odletat do USA ale rozlišil se mi dnes zub, takže musím na vytrhnutí… ale mám celkem strach, jestli můžu po trháni vůbec letět… mate nějaké zkušenosti nebo radu, předem děkuji 😊

Rozlomil - pardon autokorekce :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
5869
30.8.21 11:54

Já třeba měla po trhání zánět v té tom dásnu, špatně se mi to hojilo. A chodila jsem na čištění co dva dny. A dostala jsem antibiotika.
Poptej se u zubařky, třeba hned nasadit antiotika preventivně. Netuším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1910
30.8.21 12:59

Mamčina partnera chytají zuby zásadně před odlety na dovolenou. Jednou to dopadlo i trháním, letěl a dobrý. Let jako takový by tedy neměl vadit. Jen ty eventuální komplikace pak :nevim: řešit to pak v USA, asi záleží jakého rázu je ta dovča. Manžel je teď po trhání a zatím dobrý. Žádný zánět. Dává veelký pozor, aby se mu tam nic nedostalo, přizpůsobil tomu jídlo (co nedrobí, často zapíjí, vyplachuje ústní vodou bez alkoholu, neklokta, aby si nestrhl strup).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15257
30.8.21 13:46

Kdysi jsem byla takto na vytržení zubu, byla to osmička. Z původně nekomplikované věci se stalo vysekávání zubu z čelisti, půlku pusy jsem měla nateklou a dostala jsem antibiotika. To bylo v pátek, v pondělí jsem letěla pracovně do Bruselu, takže let hodinu a kousek. No, žádná sláva to nebyla, k antibiotikům jsem přihodila několik ibalginů a ten den jednání nějak přežila. Jinak jiné komplikace nebyly. Ale jestli to dopadne takto i u tebe, těžko predikovat. Máš aspoň pořádné pojištění, abys za případné ošetření v US nenechala majlant?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.21 14:30

Mě před pár lety trhali najednou dvě čtyřky, a ten samý den sem odletěla pryč. Po ty injekci co to úmrtvi sem byla jak praštěna,, zubařka mi dala radši i antibiotika na 5 dní a bylo to v pohodě.

• Citovat
  • Nahlásit
52356
30.8.21 15:05

Před pár roky jsem byla na trhání rozlomeného zubu 4 dny před odletem (celkem asi 12 hodin v letadle). Trhali mi to přes hodinu, protože se úplně rozdrobil. Dostala jsem antibiotika. V letadle jsem o tom vůbec nevěděla.
Ale až po trhání zubu mi zubař řekl, že měl trochu strach, aby tam nebyla komplikace s otevřením čelistní dutiny, protože mám moc dlouhý kořeny zubů a k tomu úzkou čelist. S tím bych nikam letět nemohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat