Třídveřové auto a autosedačka 0-13

9.8.06 19:31

Třídveřové auto a autosedačka 0-13

Máte někdo zkušenosti s autosedačkou do třídvéřového auta? Na přední sedadlo ji nemůžu umístit (airbag), proto jsem si na netu vyhlédla autosedačku se základnou Chicco Autofix Plus, kterou lze snadno vyjmout. Máte ji někdo? Ještě by mě zajímalo, jestli opravdu váží 5 kg nebo ty 2 kg je základna a 3 kg autosedačka. Díky Dara

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

551
9.8.06 22:29

Ahoj,
já jezdím s Oplem Tigrou, třídvéřák. Přední airbagy jsme si nechali v servise vypnout (vypojit) a jezdíme bez nich, Pepi je na předním sedadle.
Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
9.8.06 23:03

Ahoj,
já se občas nasoukám s autosedačkama do manželova třídveřáku (malýho) a jde to v pohodě. Tam i zpět. Taky má vpředu nevypnutý airbag, takže si prostě našlápnu až dozadu a bezproblémů upoutám.
Asi záleží na typu auta, jak moc se dá odklopit přední sedadlo.
Sedačku máme Chicco, bez základny. Váhu teda nevím, ale jsem s ní spokojená (u prvního mimča jsem měla Inglesinu a Chicco nám vyhovuje daleko víc, co se týká sklonu a stylu upoutávání).
Bubu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.2.07 16:31

nejbezpecnejsi je maxi cosi cabriofix, se zakladnou easyfix nebo easybase. chico se s ni nemuze merit…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.2.07 16:32

nejbezpecnejsi je maxi cosi cabriofix, se zakladnou easyfix nebo easybase. chico se s ni nemuze merit…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.2.07 16:32

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama