Sedačka Deltim X Chicco - poraďte

1993
6.8.06 09:03

Sedačka Deltim X Chicco - poraďte

Mám vybrané dvě sedačky 0-13kg a nemohu se rozhodnout. Od Deltimu (Baby point) se mi líbí Pioneer plus - má vyndavací polstrování pro novorozence, nánožník, ale připadá mi trošku menší a taky nemá otvory pro polohování pásů, když dítě roste. Chicco se mi líbí Synthesis plus, ale míň než tamta. Zdá se mi trochu větší a bytelnější, což je určitě lepší, ale zase nemá tu vložku pro novorozence ani nánožník. Nebo se to dá dokoupit? Navíc je tu i rozdíl v ceně, Chicco je mnohem dražší, ale zas nevím, jestli to není jen díky značce.
Máte některá zkušenosti s některou z těchto sedaček, osvědčila se vám. Poraďte prosím.
Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
6.8.06 09:11

Ahoj

My meli chicco syntesis..........melo i novorozeneckou vlozku, sice bez nanozniku, ale nepotreboali smeho

Kamaratka ma, teda mela Babypoint, mela vsechno co popisujes, ale malej ji v 5 mesicich s 9 KG z ni vyrostl a tak musela presedlat do 0-18
Nanoznik rikala, ze nevyuzila ani jednou

Pokud budes mit pionira nacvaknuteho na podvozek, tak v zime dobra vec ten nanoznik asi bude, ale pochybuju, ze na prochazky pojedes s autosedackou.......
a v aute, v zime se vetsinou topi.......

No, kazdopadne, chicco, je trosku vetsi, ale zase ne nejvetsi......u nas nebyl problem s chiccem, ale malej je hodne vysoky.......takze v 10 mesicich sme najeli na vetsi sedacku

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
6.8.06 11:28

My jsme měli Chicco. Podhlavník jsme dokoupili a na zimu jsem koupila univerzální fusak do autosedačky, to jsem využila dost, malá byla narozená na konci září a od listopadu jsem jí v tom vozila.
Netušila jsem, že jsou na autosedačky i nánožníky.
Chicco jsme měli starší a byla taková - no malá v ní byla dost spadlá, dokud neměla ten fusak. Ale novější typy ten problém nemají.
G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama