podvozek k autosedačce CAM

12968
9.8.06 08:44

podvozek k autosedačce CAM

Poradí nám někdo, prosím, s nákupem podvozku k autosedačce CAM? Na internetu je za 2500, nejde to levněji? :wink:
Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3321
9.8.06 11:15

Zkus se podívat na ww.mimibazar.cz :wink:
Gabka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
9.8.06 11:42

Evculindo,

mohla bys mi prosím poslat odkaz, kde jsi našla ten podvozek?

Chtěla jsem ho taky koupit, ale říkali mi, že jej nemají na skladě a další jim výrobce dodá až někdy v prosinci, což je celkem pozdě. Starší podvozek bych se trochu bála koupit, protože životnost podvozku asi nebude dlouhá (mě vydržel pouze na jedno dítě, takže mám autosedačku, ale podvozek je dost v mizerném stavu. V nouzi se teda ještě použít dá, ale bez radosti).

Díky

Pajina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
9.8.06 12:59

Podvozek bych chtěla novej, jen se mi zdá 2500 dost peněz :? Koukni na aablueone.vltava2000.cz/store/default.asp?lngDepartmentID=3&lngPa
Je to teda normální cena? a když jsi to používala u prvního miminka, tak jsi byla spokojená? Vyplatí se ta investice? Bydlíme dál od centra, tak všude jezdíme autem, myslím, že bych to využla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
9.8.06 13:05

Já jsem s ním byla moc spokojená. Když jsem jela nakoupit nebo něco vyřídit, nemusela jsem tahat velký kočár. Na nějaké procházky to není, ale na vyřizování po městě a běhání po obchodech je to ideální. Autosedačka se přeci jen pronese.
Ivča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
9.8.06 13:08

Takže i za 2500 se to vyplatí. Vím, že se na těchto věcech nemá šetři,ale kde brát penízky na všechno, co ještě potřebujeme 8O .

Určitě to není špatná věc :wink: tak zainvestujeme…

A co sedačky CAM? Taky jste s nima spokojený?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
986
9.8.06 14:55

Jsem spokojená i s těma autosedačkama. Ještě jsem měla přebalovací pult CAM a taky nám sloužil k maximální spokojenosti :wink: .

Já myslím, že ten podvozek se vyplatí, pokud míváš časté cesty autem po nákupech apod. Jak jsem psala, na procházku se s tím jít nedá, ale na tohle je fakt k nezaplacení. Co mých kamarádek se rvalo s autosedačkou v ruce na poštu ................... Já hodila sedačku do podvozku a už jsme drandily. :lol:

Ivča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama