Tritico a AD Sertralin

Anonymní
6.1.20 11:55

Tritico a AD Sertralin

Ahojky chtěla jsem se zeptat na zkušenosti s braním tritico. Užívám cca měsíc Sertralin aktavis 50, vůbec nespím. špatně spím budím se převaluji. Dnes mi Mudr po konzultaci doporučil na noc Tritico. Počáteční dávka čtvr tablety, pak půl poté snad celá. Máte zkušenosti? Ráno když beru AD jsem strašně unavená a beru Neurol 0.25.proto zvolil ještě tuto alternativu. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16021
6.1.20 11:59

Je to častá a dobrá kombinace. Trittico je výrazěn lepší než benzodiazepiny (neurol a pod.) a nebo zolpidem (stilnox a pod.)

Ne každému sedne, ale je to něco co stojí za pokus, tím že trittico je vlastně docela jemný lék, tak i jen pokus nenadělají moc velkou paseku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2077
6.1.20 12:22

Chodíš též na nějakou psychoterapii? Všechny starosti člověka mají nějaký důvod, a ten když si člověk v sobě najde, když sebe pochopí, je to prožitek „aha“, tak se mu uleví. Pomáhají i léčivé byliny a též různé alternativní způsoby, aby člověk sebe pochopil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 12:24
@poučená píše:
Chodíš též na nějakou psychoterapii? Všechny starosti člověka mají nějaký důvod, a ten když si člověk v sobě najde, když sebe pochopí, je to prožitek „aha“, tak se mu uleví. Pomáhají i léčivé byliny a též různé alternativní způsoby, aby člověk sebe pochopil.

Byla jsem poprvé min týden a teď jdu ve stredu ale paní mě spíš uvedla do takové hypnózy.

• Citovat
  • Nahlásit
6719
6.1.20 12:31

Jestli jsi na léky citlivá, zkus to postupně - 3 dny 1/3 trittica, další 3 dny 2/3 tablety a pak až celou. Každý to snáší jinak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2077
6.1.20 12:32
@Anonymní píše:
Byla jsem poprvé min týden a teď jdu ve stredu ale paní mě spíš uvedla do takové hypnózy.

Snad to paní umí. Hypnóza je dobrá technika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4237
6.1.20 12:32

A nespavost si mela i před ad? Já také brala k sertralin tritico ale zvládla jsem to i na jedné třetině postune upravit.

Příspěvek upraven 06.01.20 v 12:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 12:33
@baimoli píše:
Jestli jsi na léky citlivá, zkus to postupně - 3 dny 1/3 trittica, další 3 dny 2/3 tablety a pak až celou. Každý to snáší jinak :nevim:

Děkuji. Máš vlastní zkušenosti? Jak ti seděl. je to o. k pak s těmi AD

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 12:36
@Leviatan píše:
A nespavost si mela i před ad? Já také brala k sertralin tritico ale zvládla jsem to i na jedné třetině postune upravit.Příspěvek upraven 06.01.20 v 12:33

Děkuji.. měla jak kdy. Spíše se to zhoršilo tím Sertralin. Když jsem začínala na půlce sertralin tak jsem ještě celkem spala a po navýšení na 50 už právě špatně spím. Když jsi vzala na noc Tritico a ráno Sertralin bylo vše v pořádku?

• Citovat
  • Nahlásit
6719
6.1.20 12:59
@Anonymní píše:
Děkuji. Máš vlastní zkušenosti? Jak ti seděl. je to o. k pak s těmi AD

Jo sedí mi to, ale muselo se vychytat dávkování obou AD

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 13:13
@baimoli píše:
Jo sedí mi to, ale muselo se vychytat dávkování obou AD

Děkuji.. mám Sertralin aktavis 50 a ten je podle Mudr v pořádku.. zatím tedy budu zkoušet ty 1/3 3 dny a uvidím… Děkuji…

• Citovat
  • Nahlásit
4237
7.1.20 02:17
@Anonymní píše:
Děkuji.. měla jak kdy. Spíše se to zhoršilo tím Sertralin. Když jsem začínala na půlce sertralin tak jsem ještě celkem spala a po navýšení na 50 už právě špatně spím. Když jsi vzala na noc Tritico a ráno Sertralin bylo vše v pořádku?

No může to být vedlejší účinek. Bereš sertralin ráno? Mě se to stává když si ho vezmu odpoledne třeba. Jj trittico a sertralin ok zkus a uvidíš. Když ať ti vymění ad 50mg je minimální dávka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat