Změna nálady během chvíle

Anonymní
6.1.20 10:28

Změna nálady během chvíle

Ahoj holky, jdu na vás s takovou otázkou. Už asi rok mám psychické problémy, nikam se mi nechce chodit nebo naopak ano, ale jen někdy. Taky mám problém s jídlem a spánkem. Stane se mi, že mám třeba depresi, chci umřít a během nějaké doby se to celé otočí a já začnu mít energii a radost. Ale ty nálady se střídají nějak podezřele. Jsem potom často agresivní, protivná a mám problém vůbec poslouchat ostatní. Proto mám už rok problém chodit do práce. V jeden den si něco usmyslím a takhle to musí být. Jen by mě zajímalo, jestli se s tím někdo třeba nesetkal. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1140
6.1.20 10:34

Bipolarni porucha? Rozhodne res s odborniky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 10:36

Ahoj, já to tahle měla když se mi v životě zrovna nedařilo ( rozvod, rozchod, neplodnost ).. Tak nějak jsem neměla chuť do života a vše mě rozčilovalo. Jednou jsem si řekla,,a dost,, že to změním, dostala jsem ten elán jak píšeš ale pak přišla zase deprese. Mě ze všeho dostala rodina, přátelé kteří mě podporovali. Najdi si něco v životě, co tě bude naplňovat, bavit, třeba nějaký sport, malování. Je něco tě trápí, co se ti třeba nedaří?? N.

• Nahlásit
  • Citovat
5199
6.1.20 10:37

Taky mi to přijde jako maniodeprese - střídání stavů euforie a totálního propadu do nechuti cokoliv dělat…jít k psychiatrovi není už dneska žádná ostuda, nebo aspoň psycholog. Ten už odhadne, jak je to vážně, a nasmeruje tě příp. dal. Mají obvykle i kontakty na psychiatry, se kterýma spolupracujou. Lepší se poradit než dlouhodobě trápit sebe i okolí, přijít o práci atd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
523
6.1.20 10:42

Bipolarni porucha? Byla jsi u psychiatra?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 10:46

Tyjoo, tak to mě vyděsilo. Ale je pravda, že jsem si už několikrát říkala, že jsem nějaká porouchaná, ale nikdy by mě nenapadlo tohle. Vlastně teď ani nemám žádný problém, rodina dobrý, snažím se sportovat, ráda čtu, píšu, ale u ničeho dlouho nevydržím. Hlavně Teda tu práci měním pořád, protože způsobuju jenom problémy. Nějak jsem k odbornikovi ještě nezašla, protože pokaždé ten stav deprese přetrpím a pak je lépe, ale s takovou tam zkusím zajít :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
1140
6.1.20 10:55
@Anonymní píše:
Tyjoo, tak to mě vyděsilo. Ale je pravda, že jsem si už několikrát říkala, že jsem nějaká porouchaná, ale nikdy by mě nenapadlo tohle. Vlastně teď ani nemám žádný problém, rodina dobrý, snažím se sportovat, ráda čtu, píšu, ale u ničeho dlouho nevydržím. Hlavně Teda tu práci měním pořád, protože způsobuju jenom problémy. Nějak jsem k odbornikovi ještě nezašla, protože pokaždé ten stav deprese přetrpím a pak je lépe, ale s takovou tam zkusím zajít :oops:

Hele muze to byt jen depka. Ale jak to popisujes, uplne vidim znameho s bipolarkou. Hkus si o ni neco orecist, treba se v tom take najdes. Tak jako tak, odbornik je na miste :palec: drzim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11306
6.1.20 10:59

No a co že se ti nechce? Od batolecího věku se hol učíme dělat ne jen to co se člověku chce, ale i to co je potřeba.

Pokud se chceš dostat do funkčního stavu a především si víc neničit neurochemické prostředí svého mozku, tak prostě zajdi za psychiatrem, nech si napsat léky a začni pravidelně a dlouhodobě chodit na psychoterapii.

A nebo vymejšlej náhražkové blbosti a alternativy a pak holt skončíš hospitalizovaná, až si ty hladiny v mozku rozeséreš úplně a pak se to bude spravovat mnhem rychleji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama