Trošičku pomalejší tep v 8tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronikax
Kecalka 437 příspěvků 30.09.18 18:38
Trošičku pomalejší tep v 8tt

Ahoj maminky máte prosím někdo zkušenost. Jsem po dvouch potratech kde nebylo nikdy nic jen váček a následný potrat. Byla jsem ve středu poprvé po vynechání na UZ. Paní doktorka říkala že že krásně vidět stín plodu a srdeční akce, jen zeje prý trošičku pomalejší a napsala mi utrogestan. Ptala jsem se jí na rovinu a řekla že to takhle na začátku těhotenství bývá a že je vše v pořádku? Ale i tak mě chápete určitě že mám strach… Měla jste to některá takhle?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 8. týden těhotenství?

Reakce:

Fiialka
Ukecaná baba ;) 2141 příspěvků 30.09.18 19:23

U mě to znamenalo potrat v 9 tt. Držím palce ať to není tvůj případ… :(

Veronikax
Kecalka 437 příspěvků 30.09.18 19:25

@Fiialka to mě moc mrzí. Já už to zažít nechci… Už vážně ne a věřím že do třetice je a bude vše v pořádku

Amandine
Neúnavná pisatelka 16429 příspěvků 37 inzerátů 30.09.18 19:51

@Veronikax já měla v 6+1 srdeční frekvenci pod 90tepů/minutu, pozvali mě znovu ve 6+4 a to už to bylo ok (cca 140/min). Je z toho zdravé dítě. Ale řekla bych že v tom 8tt už to značí něco neblahého (pokud je to stáří těhotenství jisté).

Veronikax
Kecalka 437 příspěvků 30.09.18 20:05
@Amandine píše:
@Veronikax já měla v 6+1 srdeční frekvenci pod 90tepů/minutu, pozvali mě znovu ve 6+4 a to už to bylo ok (cca 140/min). Je z toho zdravé dítě. Ale řekla bych že v tom 8tt už to značí něco neblahého (pokud je to stáří těhotenství jisté).

Mě paní doktorka řekla že jsem otěhotněla později a že to odpovídá tak 7tt

Amandine
Neúnavná pisatelka 16429 příspěvků 37 inzerátů 30.09.18 20:29

@Veronikax tak to by mohla být ještě naděje že se to teprve rozbíhá s bude v pořádku. Držím palce :)

Veronikax
Kecalka 437 příspěvků 30.09.18 20:31
@Amandine píše:
@Veronikax tak to by mohla být ještě naděje že se to teprve rozbíhá s bude v pořádku. Držím palce :)

Děkuji moc. Nic jiného si ani nepřeji :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >