Porod a lupenka

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 11:48
Porod a lupenka

Ahojky ;) chci se vas zeptat jsou doktori zvykli mit maminu na porodnim sale kdyz ma lupenku?? Citim se uz tak trapne kdyz se musim vyslect pr. Na gynde mam na celych nohach loziska cervene a supinate a nevim jestly se me stitit doktori nebudou :( ja vim pri te bolesti mito bude asik jedno ale moc meto trapi dekuji moc za odpovedi a omlouvam se za blbou otazku :nevim: :/

Reakce:
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8806 příspěvků 30.09.18 11:57

Věř že v porodnici jsou zvyklí na „horší“ věci. Pro svůj klid je můžeš o tomto informovat buď pro příjezdu, nebo až tě tam tvůj gynekolog předá :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 11:58

Jako jestly to nevadi kdyz budu mit lupenku u porodu ? :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 11:58

Dekujii moc za odpoved ;)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2311 příspěvků 30.09.18 11:59

A myslíš,že jinak mamky s lupénkou rodí doma? :kytka: neboj,jsou zvyklí na daleko horší úkazy :) ale chápu tě,já jsem od narození atopik,ségra lupénkář a až letos,kdy se jí to z nohou ztratilo,jsem ji viděla v krátké sukni. Já mám pro změnu ložiska ekzému na pažích. Nemysli na to!! Jsou to přece lékaři!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 12:07

@Aduš8 dekuji ti moc ;) mas pravdu jsou to lekari.. behem tehotenstvi semi to ztratilo ale ted pres porodem to mam zase zpatk :( jsem ztoho znicena..

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2311 příspěvků 30.09.18 12:15
@Anonymní píše:
@Aduš8 dekuji ti moc ;) mas pravdu jsou to lekari.. behem tehotenstvi semi to ztratilo ale ted pres porodem to mam zase zpatk :( jsem ztoho znicena..

Naprosto tě chápu. Já měla klid celé těhotenství a chvilku před porodem jsem se osypala celá. A co kojím(malému je 10m),mám to úplně hrozné. Asi hormony..

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8806 příspěvků 30.09.18 12:57

Za mě se tim zbytečně stresuješ, jako myslíš, že by Tě poslali kvůli tomu rodit domů? Věř že nikoho tvoje nohy zajímat nebudou ;) ale jak říkám, pokud Ti to pomůže a „uleví“ ti to, tak to oznam při příjezdu do porodnice :)

Kelsey
Hvězda diskuse 44897 příspěvků 30.09.18 13:14

Segra porodila 2× ma lupenku a epilepsii.
Zbytecne se nestresuj.

dupejj00
Kecalka 161 příspěvků 30.09.18 15:03

Bud v klidu, ja jsem rodila s lupenkou 2× a nikdy nikdo jic nerekl.jsou to doktori,jsou zvykli na ledasco :)

Pinozka
Povídálka 21 příspěvků 30.09.18 22:30

Ahoj, ja mela cele tehotenstvi rozmokvany ekzem po celem tele, jelikoz si se mbou doktori nevedeli rady - nevedeli, co mi muzou napsat, aby neohrozili miminko a dokonce si me chteli v porodnici kvuli tomu nechat. Neves hlavu, vim, ze ta psychika je hrozna vec, ale ti uz videli takovych veci :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.18 22:58

Moc dekuji holky ;) moc stemi pomohli :srdce: :andel:

Duše KK
Povídálka 22 příspěvků 07.11.18 20:42
Lupénka

Ahoj děvčata, nemusíte to brát vážně. Ale já měl ošklivou rozpraskanou lupenku na dlaních 19 let. Je to cca týden co jsem začal detox od CUKRU (rafinovaného) a ruce se mi zlepšili o 90%. Přestal jsem konzumovat čokolády, džusy (kupovane), bílé pečivo, knedliky, hranolky, vše smažené, slazene napoje, cola, pivo, prostě všechen ten lákavej sajrajt, kde se rafinovany cukr schovává a který nás tráví. Cukr dostávám z ovoce a zbylé sacharidy a vlakninu z těstovin, zeleniny a celozrneho pečiva. Řeknu vám, že je úžasné se koukat na ty hladké dlaně. Dle mého, pokud chcete opět vypadat k světu, vyhněte se CUKRU jako čert kříží. Pomalu sam na sobě zjišťuju, že je to opravdu bílý jed. Jo a hubnu. ps: bacha je všude, omáčky, dresinky, tvaroh, jogurty, kečup, hořčice, čtěte etikety. Denní davka ma být 50g na den, to jsem ale překročil hned půllitrem Coly :lol: Pište zkušenosti ;-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >