Reklama

Trvání neschopenky ve výpovědní lhůtě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lipno
Povídálka 18 příspěvků 11.08.18 20:28
Trvání neschopenky

Maminky, jak dlouho může být neschopenka, když během ní otěhotním a jsem ve výpovědní lhůtě??

Reklama

Reakce:

nozu
Extra třída :D 11563 příspěvků 11.08.18 20:42

neschopenka je rok. Pak se musí jít před posudkovou komisi, která vyhodnotí, zda důvody pro neschopnost stále trvají.

lachtanice86
Kelišová 6011 příspěvků 11.08.18 20:48

@Lipno max rok a pak posudkova komise která rozhodne zda bude prodloužena či nikoliv.

Lipno
Povídálka 18 příspěvků 12.08.18 11:41

@lachtanice86 díky moc

Lipno
Povídálka 18 příspěvků 14.08.18 15:11
Smůla

Holky,dnes jsem se dozvěděla,že nepřežilo žádné embryo :( z deseti nevydrželo ani jedno :,( zblázním se..co bude vůbec netuším, máme jít na nový pohovor..má někdo zkušenosti co se bude dít nebo je úplný konec?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >