Trvání neschopenky ve výpovědní lhůtě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lipno
Povídálka 18 příspěvků 11.08.18 20:28
Trvání neschopenky

Maminky, jak dlouho může být neschopenka, když během ní otěhotním a jsem ve výpovědní lhůtě??

Reakce:
nozu
Extra třída :D 11758 příspěvků 11.08.18 20:42

neschopenka je rok. Pak se musí jít před posudkovou komisi, která vyhodnotí, zda důvody pro neschopnost stále trvají.

lachtanice86
Kelišová 6662 příspěvků 11.08.18 20:48

@Lipno max rok a pak posudkova komise která rozhodne zda bude prodloužena či nikoliv.

Lipno
Povídálka 18 příspěvků 12.08.18 11:41

@lachtanice86 díky moc

Lipno
Povídálka 18 příspěvků 14.08.18 15:11
Smůla

Holky,dnes jsem se dozvěděla,že nepřežilo žádné embryo :( z deseti nevydrželo ani jedno :,( zblázním se..co bude vůbec netuším, máme jít na nový pohovor..má někdo zkušenosti co se bude dít nebo je úplný konec?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >