Tuhá černá stolice

128
25.2.13 23:37

Tuhá černá stolice

Maminky, můžete mi prosím poradit, jestli mám pelášit k doktorce a nebo je to ještě normální?
Syn má 7 měsíců, je kojený, ale máme už i ovoce a masozeleninu. Dnes měl tuhou černou stoličku - bobky. Ještě jsem se s tím nesetkala, tak mě to trochu vyděsilo. Předem moc děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22345
25.2.13 23:39

Banan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
25.2.13 23:50

@mroe Faaakt? No je pravda, že ho včera měl. Vím, že tvrdí, tak mu ho pro jistotu dávám s jablíčkem nebo jiným ovocem, ale že dělá takové bobky jsem netušila. Díky za tip :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2133
26.2.13 00:22

Jo jo, banán :pankac: Nám to taky dělá ;) Čím sladší věc jí tím je stolička tmavší, může být po tom sladkým i taková tmavě zelená. Neboj, vše je OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2214
26.2.13 00:53

Borůvková přesnídávka, nebo taky špenát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2133
26.2.13 00:54

A když se k tomu přidá, mrkvička nebo dýně tak je to krááásně duhový :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20725
26.2.13 07:43

:mrgreen: u nás taky borůvková přesnídávka.. Banán nejí, tak nemohu sloužit.. Jinak je stále i hodně kojená, takže u nás se střídají tuhosti a barvy jak na běžícím páse a mě teda z míry vyvede už máloco :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
26.2.13 14:10

Krome bananu pozor na mrkev a ryzi. Zastavuji. My ted bojujem se zacpou. Supr jsou hermankove caje, svestkove stavy, vubec svestky, hrusky, merunky. A pokud by se vam to nedejboze rozjelo taky do zacpy, bacha na projimadlo Lactulosa. Mala po nem mela strasne nafoukle a tvrde brisko. Chuderka se natrapila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat