Tvaroh
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
Tvaroh
Ahoj holky mám dotaz malá bude mít v pondělí 9 měsíců, rohlík a kousek chleba si občas teď vytáhla sama a snědla kousínek, četla jsem, že od 9 měsíce můžu začít dávat žervé a lučinu a tak, ale nemají mít děti do roka tvaroh, prý zatěžuje ledviny, tak jsem z toho jelen, vždyt žervé apod. jsou tvarohové sýry! Tak jak je to teda???
Ví to někdo prosím pěkně? A co můžu malé ještě od 9 měsíce dát? Někdo dává pribináčky, lipánky a tak mi se do toho teda moc nechce.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Je rozdíl, jestli dáš dítěti 50g tvarohu najednou nebo mu namažeš trošičku na kousek chleba. To jeho ledviny nezkolí.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj, v těch tvarohových sýrech jsou bílkoviny již naštěpené, tudíž to není pro dítě nápor. Pribináky a tomu podobné nedávej, tam jde čistě jeno ten tuk, smetanu a tvaroh. Dítě zbytečně moc přibírá.
Příspěvek upraven 03.04.10 v 19:51
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Takže můžu koupit gerve i lučinu a co takovy cottage? Stejně toho sní par panačku chleba. Nevíte jestli se dají koupit ty kukuřičně křupky v albertu nebo hypermarketu albert???
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Přesně,jak píše Igne..Já jsem Emičce tvaroh,lučinu,žervé mázla na kukuřičnou křupku,později rohlík a chleba taky od 9 měsíců.Naše malá nikdy nejedla kaše,odmítala je..
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak já jsem Danečkovi teďka v 11měsících dala už 1× pribináčka, protože právě potřebuju, aby přibral, jak tu někdo psal, že se po nich zbytečně přibírá. Já jsem vděčná a šťastná za každých jeho 100g co přibere na váze. Jinak dávám často teď žervé a lučinku, malej to miluje.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit