Tvrdá bulka u konečníku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
494
30.10.21 09:11

Tvrdá Bulka u konecniku

Ahoj, možná bude mít někdo tu zkušenost a poradi mi.. jsem ve 39tt a 3 dny zpět se mi udelala u konecniku bulka, první den svedeni a štípání, trosku bolest, tak si rikam, ze asi hemeroid.. jenže čtvrtek, pátek takova silena bolest, ze nemůžu ani chodit, stát, ležet.. nikdy jsem hemeroid neměla, takže vlastně ani nevím, zda je to on nebo něco jineho.. ale je to takova docela velká tvrdá boule, která šílené bolí a nedokážu ani říct, ze vychází vylozene z konecniku, je to spis tak pod nim.. za necelé dva týdny mám termín a mám hrůzu, ze začnu rodit s tímhle, je to silena bolest.. doktor mi poslal detralex tablety, ale jen 2 tablety ráno a mám masticku proctoglyvenol.. já teď nevím co dělat, jestli čekat do pondělí, at se na to mrkne gynekolog a řekne co to je, nebo jet už teď na chirurgii.. četla jsem, ze se to musí často rozriznout a odsat, mám z toho úplně hrůzu.. tak možná někdo měl podobnou zkušenost :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8097
30.10.21 09:56

Uskřinutý hemeroid…třeba pomůže syrová brambora, sestře to zabralo, když ho měla uskřinutý. Kousek vytvarovala na takový čípek a vsunula..
https://vitalitis.cz/…ovym-olejem/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
30.10.21 16:13

Určitě vyhřezlý hemeroid, také jsem kdysi měla, rada doktora byla nesahat na něj, po WC neutirat jen sprchovat, mazat a užívat detralex, do týdne byl pryč. Bolelo to ale statečně a jak píšeš i při chuzi :,( Neboj, vstřebá se to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
31.10.21 07:32

Tak nakonec jsem s tím včera byla na chirurgii a museli mi to řiznout a vyčistit.. nevíte jak dlouho se to teď bude asi hojit, když už je to čisté a prázdné?🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
4.11.21 09:53

@18verca, ja uz na tomhle vyříznutí byla 3× zacalo mi to poprvé v těhotenství. Prikladala jsem si tam asi tyden gázu namocenou v zluty vode myslim rivanol se to jmenovalo. A zacalo se to hezky hojit. Podruhe se mi udelal asi po 3 letech po porodu a ten i po vyříznutí se mi dvakrat naplnil a neskutecne to bolelo protoze znovu musely vymackavat. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
4.11.21 15:14

@nasulka Achjo a po porodu se to zhorsilo? Mě už se to hojí, nebolí to tolik, akorát pořad trosku krvaci.. tak jestli mám čekat po porodu to samé :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat