Tvrdé břicho 19.tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 11:08
Tvrdé břicho 19.tt

Ahojte holky. Jsem těhotná po druhé, první těhotenství před 10ti lety, nic takového si nepamatuji, tak plaším.

Začínám 19.tt a už pár dní mám tvrdší břicho, zhruba od pupíku dolů, víc na pravou stranu. Při poloze v leže měkčí cca 0,5 cm, pak už tvrdé. Jako bych měla v břiše nafouknuty míč. Je to permanentní, nemění se to.. Žádné problémy nemám, nic mě nebolí. Ale jak jsem psala, z prvního těhotenství si nic takového nepamatuji, tak jsem trochu vyplašená..

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10798 příspěvků 24.04.19 11:10

Megnezko bereš? Ono se může zrovna miminko tlačit proti břišní stěně, proto dělá takovou tuhou bouli :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 11:12

@Kriss Tina neberu nic.. Ono to nevypadá, že se „zrovna“ tlačí, mám to pořád.

Kriss Tina
Extra třída :D 10798 příspěvků 24.04.19 11:14

Tak si to magnezko kup, je volně prodejne a zklidňuje břicho

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 24.04.19 11:23

Ta moje taky rotuje od nějakého toho 19. týdne. Přesně poznám, jak je natočená. To jsem se poprvé vzbudila s boulí na levém boku. Je teda fakt, že ta boule nebyla na stejném místě několik dní. Ale pořád se mi někdě dělá boule, hlavně úplně dole u močáku, když na něm zevlí hlavičkou. V tom se vyloženě vyžívá. Měla jsem tím pádem docela problém odlišit ze začátku, co je dítě a co tvrdnutí. Magnésium zkusit můžeš, ale já se po Magnosolvu akorát podělala a místo občasného tvrdnutí mi po těch namožených střevech tvrdlo pořád - a celé.

Váš příspěvek
Reklama