Tvrdnutí břicha 24 tt

Anonymní
31.8.21 17:32

Tvrdnutí břicha 24 tt

Ahojky holky, jsem prvorodička a jsem plašan a potřebovala bych uklidnit. Cca tak 10× za den mi tvrdne podbřišek. Když si sednu je to lepší, ale tlak zůstává. Byla jsem s tím u doktora a ten mi předepsal magnosolv 1× denně. Čípek uzavřený a 3,4 mm. Komunikoval s semnou jako bych měla teď už někdy rodit. Chci se zeptat, měla jste to taky některá a rodila jste cca v termínu? A je tu někdo kdo rodil dříve? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24554
31.8.21 17:50

Me břicho tvrdne pokaždé už někdy od 17tt, jednou sem rodila až po termínu, podruhé 3 týdny před. Pokaždé nasazený hořčík a když břicho tvrdne, tak se hodit do klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2067
31.8.21 17:52

10× za den je normalni, v klidu. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
739
31.8.21 17:57

Hoj, břicho mi tvrdlo cca od 20tt většinou po dlouhém stání nebo chození…užívala sem šumivé mg z Dr Maxe, kolem 30tt to pak ustalo, rodila sem v 38+3 po té co jsme s mužem 3 večery po sobě byli hodně přítulný :lol: :mrgreen: ale chtěli sme si ještě užít než pak bude dlouhá pauza :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:…nástup k porodu sem měla plánovaný o 3 dny později ( císař kvůli blbě poloze mimca)
Ono to tvrdnutí se objevuje skoro u všech…ale většinou je to vpohode, pokud to není 20× za hodinu a není to bolestivé bud v klidu..hodně pij, dávej si to magnezko a častěji se snaž odpočívat…držím palce ;) samozřejmě pokud by se ti něco nezdálo tak jed buď k lékaři nebo do porodnice…oni se zlobit nebudou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3795
31.8.21 18:17

Je to normální, měla jsem to v obou těhotenstvích a rodila jsem jednou v termínu a jednou 37+6 čili skoro taky v termínu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
31.8.21 18:32

Nekdy touhle dobou mi to zacalo, tvrdlo jeste mnohem casteji. Brala jsem denne 6 tablet Magnesii Lactici. Od 28 tt se mi cipek zkracoval, od 32 tt byl spotrebovany. Porod v 41tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
31.8.21 19:00

Ahoj, mě začalo tvrdnout od 19tt břicho pravidelně denne hodnekrat. Taky jsem z toho měla strach a volala jsem i na gyndu. Nicméně pak po vyšetření mi Dr. Řekl že je to zcela v normě, děloha se zvětšuje. Chce to jen trochu zvolnit pokud je to tak časté. Já byla poměrně pořád aktivní a nevydržela jsem sedět, teď jsem v 8.mesici, žádné tvrdnutí i když ted bych to zas uvítala uz :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
739
31.8.21 21:36

@Lili93 asi tak no..od 30tt sem měla klid..pak až v hned na začátku 39tt pravidelně bolesti podbřišku…od noci až do obeda…v porodnici si mě nechali na pozorování..pak mě druhý den pustili s tím že to určitě byli jen poslíčci…a za dva dny mi praskla voda…poslíčci..to určitě.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat