Tvrdnutí břicha bez pocitu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 07:36
Tvrdnuti břicha bez pocitu

Zdravím, je možné že by mi tvrdlo břicho bez nějakých nepříjemných pocitu? " :roll: Jsem 23tt, pohyby malyho cítím asi od 18tt. Občas, hlavně v noci dost kope, bouli se mi břicho. Jsem hodně hubena, tak to jde vidět dost :D, a pak po těch občasných pocitech mám u pupku třeba 3 minuty takovou bouli, vlevo, v pravo jak kdy… Ale bez nějakých pocitu. I u toho cítím kopání. Není možný že je třeba namackane zadama?

Reakce:
Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 19.08.19 07:43
@Anonymní píše:
Zdravím, je možné že by mi tvrdlo břicho bez nějakých nepříjemných pocitu? " :roll: Jsem 23tt, pohyby malyho cítím asi od 18tt. Občas, hlavně v noci dost kope, bouli se mi břicho. Jsem hodně hubena, tak to jde vidět dost :D, a pak po těch občasných pocitech mám u pupku třeba 3 minuty takovou bouli, vlevo, v pravo jak kdy… Ale bez nějakých pocitu. I u toho cítím kopání. Není možný že je třeba namackane zadama?

To není tvrdnutí, to se ti napasoval prostě na jednu stranu a tam si lebedí.

Lenka_Hal
Extra třída :D 10121 příspěvků 19.08.19 11:36

Tak mozne to je, ja u prvniho ditete o tvrdnuti vubec nevedela, ale dr mi porad pridavala magnezko, ze se to dokonce zhorsuje. Od druheho jsem to uz citila. Ale boule na brise byva i podle polohy mimina…

Váš příspěvek
Reklama