Nespavost ve 30tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 02:07
Nespavost 30tt

Já už nemůžu :,( poraďte co mám dělat abych mohla v noci usnout? Když mě nebude xkrat mocak, tak je to teplo a nebo se mi špatně dýchá :( zvláštní je, ze to vždy přijde ale až na večer všechno… prosím pomoc :(..

Reakce:
jita22
Ukecaná baba ;) 1722 příspěvků 19.08.19 02:20

Me je dnes taky vedro a tehotna nejsem ;)

M-A
Kecalka 455 příspěvků 19.08.19 03:01

Me to trapilo taky, chtelo se mi az brecet z toho, jak jsem chtela spat ale neslo to… trosku jsem pak vypozorovala, ze mi pomohly delsi prochazky se synem a s manzelem, proste jsem se unavila… neboj, az se miminko narodi, bude se ti spat lip, to te ale nenecha prcek (nebo jako me dalsi neprijemnosti po porodu, to si ale necham pro sebe, nechci te zbytecne strasit :lol: )

lachtanice86
Echt Kelišová 9000 příspěvků 19.08.19 06:55

Neuděláš nic. Vydrž. Taky jsem to měla ale už mnohem dřív. Nespala jsem někdy od 14-15tt, po porodu se nejspíš taky nevyspis :mrgreen:

blumen
Hvězda diskuse 55009 příspěvků 19.08.19 07:19

A zanet mocaku nemas? :think:
Spis ve vyvysene poloze?
Mne se spi dobre od te doby, co pred spanim koukam na filmy (30.tt).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 07:42

@blumen ve vyvysene nespim to bych se nevyspala už vůbec :D ja taky… nic jiného mi nezbývá :D mám pocit, ze jsem viděla snad všechny filmy :mrgreen: zanet mocaku netuším ale to by mě palilo ne? 8o

blumen
Hvězda diskuse 55009 příspěvků 19.08.19 08:00
@Anonymní píše:
@blumen ve vyvysene nespim to bych se nevyspala už vůbec :D ja taky… nic jiného mi nezbývá :D mám pocit, ze jsem viděla snad všechny filmy :mrgreen: zanet mocaku netuším ale to by mě palilo ne? 8o

Nemusi, me zanet mocaku nikdy nepalil, jen jsem chodila casteji. Ted chodim taky casteji, ale v noci maximalne jednou. Moč Ti kontrolovali naposled kdy? No na dychani zvysena pokoha pomaha, ja spim jen na zadech, na boku nemuzu. Ale az nebudu moct na zadech, budu muset v polosede, ale to mi nevadi.

lovethelife
Ukecaná baba ;) 1251 příspěvků 19.08.19 08:12
@Anonymní píše:
Já už nemůžu :,( poraďte co mám dělat abych mohla v noci usnout? Když mě nebude xkrat mocak, tak je to teplo a nebo se mi špatně dýchá :( zvláštní je, ze to vždy přijde ale až na večer všechno… prosím pomoc :(..

Jsem taky 30. Týden a je to normální, mám při usínání čím dál tím větší pocit, že se dusim, jak si lehnu a vše se na plíce natlaci. Do toho mám v sobě super akční dítě, který má diskotéku pořád :D O vedru nemluvě. Ale mohu poradit jediné - prostě vydrz, poslední 2-3 měsíce těhotenství bývají prostě nejnáročnější… troufám si tvrdit, že toto nevyspani je pořád pohoda oproti naprosto brutálnímu nevyspani, které jsem zažila první 2 měsíce s dnes 19m dcerou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 08:20
@Anonymní píše:
Já už nemůžu :,( poraďte co mám dělat abych mohla v noci usnout? Když mě nebude xkrat mocak, tak je to teplo a nebo se mi špatně dýchá :( zvláštní je, ze to vždy přijde ale až na večer všechno… prosím pomoc :(..

Jsem 29tt a mam to same. V noci chodim vickrat, pokud si neohlidam a vic vecer piju. Kdyz nepiju dve hodky pred spanim (jen si treba srknu trosku vody), tak nejdu vubec nebo max.1. Jinak mimco na mocak tlaci, takze se i muze zdat, ze je plny a on neni. S dychanim mam to same. Vse se v leze natlaci a hur se dycha. Ale uz to vydrzime :hug:!!!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 11:25

Moc mi brali a zanet nemám 8o anoooo to už zvladnem :srdce: taky se mi ale chce každý večer brecet jak se snažím zoufale usnout a ono nic 8o :lol: :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 15:06
@Anonymní píše:
Moc mi brali a zanet nemám 8o anoooo to už zvladnem :srdce: taky se mi ale chce každý večer brecet jak se snažím zoufale usnout a ono nic 8o :lol: :D

Tak si vzpomen na to, ze nas nespavych je vic. Opravdu v tom nejsi sama :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 15:08

A ja treba kolikrat unavou usnu uz v 10 vecer, ale pak od 3 do 6 nezamhourim oka. Co se da delat :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 15:14

To já usnu snad v 5 ráno ale v 8 jsem zas vzhůru a jedeme na novo :mrgreen: nemáme to lehké holky :kytka: :( jinak mě nějak začalo bolet jak jsme si četla o tom zánětu tak nevím jestli jsem si to nevsugerovala :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 16:30

Me boli kazdou chvili neco. Boli, taha, tlaci, radsi se na to nesoustredim. Kdyz to nesili, pouštím z hlavy. Jinak funim, blbe se mi dycha, jsem pomala. No nic moc ten 3. trimestr. Co si budem povidat :*

Váš příspěvek
Reklama