Alkohol v 10tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristy16
Nováček 3 příspěvky 18.08.19 20:02
Alkohol v 10tt

Ahoj chtěla bych se zeptat.. mám hodně špatné svědomí.. tento týden jsem zjistila že jsem těhotná bohužel podle všeho už v 11tt. Já nikdy nepiju neboli už třičtvrtě roku absolutně abstinuju, jenže kamarádka měla oslavu a přemluvili mě abych si s něma připila (měla jsem asi 8 panáků s kolou) a když jsem to počítala byla jsem v té době asi 9+6tt - 10tt myslíte že by to mohlo mimču nějak ublížit? :( fakt jsem z toho špatná.. četla jsem že to asi do 8tt moc nevadí ale přeci jen tohle už je pozdějc :(

Reakce:
petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 18.08.19 20:06

Ahoj, měla jsem to samé - těhotenství jsem zjistila v cca 12.tt několik tydnu před tím jsem byla na party na které se hooodně pilo :lol:
Dcera se narodila úplně v pořádku, nyní jí je 7 a nemá žádnou újmu na zdraví. Myslím, ze pokud to není pravidelně tak se nic neděje :)
Hlavně se nestresuj a užívej si těhotenství :hug:

Kačus82
Echt Kelišová 7552 příspěvků 18.08.19 20:24

Tak jsi to nevedela, no. Netrap se. Alkoholovy syndrom urcite nebude, to bys musela hodne pritlacit. Nejsem odbornik, ale moc neverim, ze by mel jednorazovy exces fatalni nasledky. Drzim palce. Jenom je teda huste, ze jsi to tak dlouho nevedela, ja jsem od 6tt uplne hotova, kdybych nevedela, co mi je, tak uz bych litala po ambulancich :lol:

Wanheda
Kecalka 121 příspěvků 18.08.19 20:44

To bys musela pít každý den, notorik, alkoholik a zjistit, že jsi těhotná až rodíš. :mrgreen: Já jsem zjistila těhotenství asi v 6-7 týdnu. Den předtím byla akce, kde bylo pivo zdarma. No tak jasný, že, od 1 odpoledne do 4 rána alkohol tekl proudem a cigaret tak dvě krabičky. No odpoledne jak jsem se probudila jsem si udělala test a byl hned pozitivní. Od tý doby alkohol ne, max malé pivo či kozina po jídle na trávení a cigarety no ty jsem omezila ze 4 krabiček týdně na 4 cigarety týdně. A mimino je zdravé, vše je v pořádku. :palec: ;)

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16198 příspěvků 18.08.19 20:52

Tak jednou se nejspíš nic nestalo, hele nedávno tu byla borka co pila každý den několik skleniček vína a prý to je v pohodě

Lucius08
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 18.08.19 21:03

Já jsem se taky hrozně opila když jsem byla těhotná a hned 2× :zed: nevěděla jsem to, užirala jsem se tím… na skoro každé kontrole jsem se na to ptala a doktor mě uklidňoval, že se nemusím ničeho bát. Dneska tu mám zdravého 3leteho chlapečka :D :kytka:

mau-mau
Závislačka 4334 příspěvků 18.08.19 21:33

Prej „.. připili, měla jsem 8 panáků..“ To je teda dobrej „přípitek“ :lol: :mrgreen: To je regulérní chlastačka jak hovado! :lol: Nicméně i tak si myslím, že to bude bez následků. Jednou se snad nic nestalo. Nicméně teď už nezbývá než doufat ;)

PrincesseLucy
Kecalka 296 příspěvků 19.08.19 06:40

Buď v klidu, stalo se to hodně ženám a mají zdravé dítě. Já asi týden před zjištěním byla taky na hodně bujare oslavě. Bavila jsem se pak o tom se svojí mamkou, která je jinak hrozný odpůrce alkoholu v těhotenství (i jednoho piva) a ta mi říkala, jooo tebe jsem taky pořádně splachla, když jsem to ještě nevěděla a koukni jak ses pěkná. :lol: :lol: :lol: :lol:

hanka.br.
Generální žvanilka 20483 příspěvků 19.08.19 07:58

Alkohol v 10.tt je prostě blbě, i když se už našla spousta matek, co v těhotenství pily a děti mají zdravé (tvrdí). Měly štěstí. Existuje taky spousta těch, jejichž dítě mělo následky. Co se má stát, to se stane, nemá smysl se nad tím hroutit.

Kristy16
Nováček 3 příspěvky 19.08.19 16:22

Děkuju moc že jste mě aspoň trochu uklidnili.. teď si to začnu aspoň užívat a doufat že to snad dopadne dobře a mimčo bude zdravé..:)

Váš příspěvek
Reklama