Tvrdnutí bříška celou noc

163
24.12.19 08:51

Tvrdnutí bříška celou noc

Ahoj maminky jsem 24+5 a bříško mám tvrdé celou noc. Pohyby miminka cítím. Včera jsem nijakou extra námahu nevyvíjela napadlo mě, nemůže to být tím, že mám zařazené větry a celkově poslední dny mám problém s chozenim na velkou..?
A bříško mě při přetočení v posteli trochu boli a jakoby tahá :nevim:
Děkuji za každou odpověď. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

351
24.12.19 08:56

@Satiaa může to být zácpou, ale to by si měla poznat, já už třeba vím že když mě to trošku zabolí vlevo, tak jsou to střeva. Bereš magnesium? Zkus si navýšit dávku a uvidíš jestli to zabere, mně teď když jsem měla problémy to navýšili na 6 tablet za den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
24.12.19 09:00

@Reny28
Mám magnosolv, dává se ha předpis je ve formě prášku, který se rozpustí ve vodě. Jinak jsem prvorodička a zácpou jsem netrpěla zatím téměř nikdy :nevim: ale asi to bude ono doufám, bobek kope vrti se normálně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
24.12.19 09:21

Jsme stejný týden, mam to taky tak občas a u doktora vzdy vse ok. Neboj se. Já beru magnesko, koupila jsem si v lékárně sama ( to na rozpuštění od doktora mi nechutnalo) beru 4 tabletky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
766
24.12.19 09:23

Glycerinovy cipek na vyprazdneni doma asi nemas :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
24.12.19 09:24

@alena1995
Jee a čekáš holčičku, nebo chlapečka? :blush:
Jo takže se nemusím bát moc děkuji. Právě kdybych necítila pohyby, tak to asi ok není, ale bobek se krásné vrtí a kope, takže i podle toho předpokládám, že bude vše ok :-)
Jo taky už mi to leze krkem i ušima :joy:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4753
24.12.19 09:27

@Satiaa já jsem 26+1 a taky mívám různé bolestí bolesti v podbřišku zatim to vždy přešlo na gynde zatím bylo vše ok někdy ale nevím jestli je vše v pořádku ale piju magnosolv co mám od doktorky a doufám že vše bude ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
24.12.19 09:28

@Satiaa Chlapecka. Já ani pohyby moc necitim :) Někdy hodně a někdy vůbec. Ja se taky pořád bala, četla diskuze při každym pichnuti atd.., ale už to kašlu. Věřim, že vse dopadne dobře, když se bavím s kamaradkami, tak ten strach je asi normální :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4753
24.12.19 09:41

@alena1995 já mám taky strach po 7 letech čekám svoje třetí miminko a mám strach snad největší ze všech ale aspoň teď o svátcích si užijme hezké vánoce a věrme že miminka budou v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
24.12.19 09:53

@lovean A ten strach jste mela vždycky? Budou určite v pořádku :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1238
24.12.19 10:00

@Satiaa dokazala jsi spat, nebo jsi kvuli tvrdnuti bricha vubec nespala? Z vlastni zkusenosti - celou noc jsem nespala, jak mi tvrdlo bricho, pohyby jsem citila normalne. Rano byl spatny monitor a sla jsem okamzite na sal. Ale byla jsem 3 tydny pred terminem. Kazdopadne bych nad tim rukou nemavla ani ve tve fazi tehotenstvi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4753
24.12.19 10:09

@alena1995 jo u každého kluci málo kopali tak jsem vždy na kopanec čekala jak na smilování ale teď je celkově to těhotenství nejhorší takže celkově mi není moc dobře a od začátku mám strach aj jsem krvácela ale čekám mojí vysněnou holčičku tak se to snažím vše přetrpět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.12.19 10:13

Mě břicho netrvrdlo, ale v podstatě mě v něm táhne téměř cele těhotenství. :nevim: Myslím ze to tahnuti/mírná bolest jsou bezne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4753
24.12.19 10:17

Tam hodně záleží jak je to moc pokud by ty bolestí byli nesnesitelné tak samozřejmě jet na pohotovost ale já vím jak mě to bolí kdy ještě zůstávám celkem v klidu protože jsem to měla už před kontrolou a vše v pořádku takže pokud to nebolí víc tak je to ok já třeba mám pořád něco i je mi zle někdy aj zvracim jak kdy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
163
24.12.19 11:50

@lovean
Mě to boli spíše nahoře, než dole právě.
Občas mě to pichne i dole a právě taky nechci plašit kvůli každému píchnuti… Snad to bude vše v pohodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama