Tvrdost na okolí.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Xaver1990
5.11.21 12:52

Tvrdost na okolí.

Zdravím, co ženy vlastně chtějí? Fňukají, že jsou muži zženštilí a podobně, a když já nadávám kolegům v práci, mlátím je, dělám jim srandičky a podobně, řvu a tak, tak jim to taky vadí.

A hlavně, nepište mi, že trollím a že si vymýšlím. Co je jiný projev mužnosti, než tvrdost a přísnost na okolí?

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
21074
5.11.21 12:53
@Xaver1990 píše:
Zdravím, co ženy vlastně chtějí? Fňukají, že jsou muži zženštilí a podobně, a když já nadávám kolegům v práci, mlátím je, dělám jim srandičky a podobně, řvu a tak, tak jim to taky vadí.A hlavně, nepište mi, že trollím a že si vymýšlím. Co je jiný projev mužnosti, než tvrdost a přísnost na okolí?

@admin

• Nahlásit
2561
5.11.21 12:54
@Xaver1990 píše:
Zdravím, co ženy vlastně chtějí? Fňukají, že jsou muži zženštilí a podobně, a když já nadávám kolegům v práci, mlátím je, dělám jim srandičky a podobně, řvu a tak, tak jim to taky vadí.A hlavně, nepište mi, že trollím a že si vymýšlím. Co je jiný projev mužnosti, než tvrdost a přísnost na okolí?

Nahlášeno adminovi

• Nahlásit
294
5.11.21 13:09

Žalovničci žalují, pod nosem si malují… :cert:

• Nahlásit
1555
5.11.21 13:12

Snem každý je mít manžu, co ji po příchodu z práce seřve na tři doby, že nemá kus žvance na stole a pak ji zpohlavkuje třeba za to, že dneska nemá náladu na tuleníčko.
Tak určitě :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
294
5.11.21 13:14
@Xaver1990 píše:

Naprostý souhlas…nemůže chlap udělat ve vztahu větší chybu, než ženě v domácnosti pomáhat a nosit jí na rukou…to je přímá cesta ke vztahovému rozvratu a výstavním parohům, kterými ženy takovéhoto nudného moulu obdarují…rošťák se zlým kukučem, který se s ženskou nepárá, tak vždy vítězí a dámám se z něho podlamují kolínka…

• Nahlásit
23677
5.11.21 13:17

Koukám, že se vrátil známý troll. :zed:
Zavřeli ti školu?

• Nahlásit
24082
5.11.21 13:19
@straznivez píše:
Naprostý souhlas…nemůže chlap udělat ve vztahu větší chybu, než ženě v domácnosti pomáhat a nosit jí na rukou…to je přímá cesta ke vztahovému rozvratu a výstavním parohům, kterými ženy takovéhoto nudného moulu obdarují…rošťák se zlým kukučem, který se s ženskou nepárá, tak vždy vítězí a dámám se z něho podlamují kolínka…

@ontarova.stara Ty jsi mu zase zahla, ach jo…

• Nahlásit
294
5.11.21 13:22
@Klopotkova píše:
@ontarova.stara Ty jsi mu zase zahla, ach jo…

Ontarka to má povolený. Je to fajn holka a vynahrazuje mně to jinak.

• Nahlásit
2561
5.11.21 13:24
@straznivez píše:
Ontarka to má povolený. Je to fajn holka a vynahrazuje mně to jinak.

Ta by si o Tebe milej zlatej ani kolo neopřela :D :mrgreen:

• Nahlásit
Xaver1990
5.11.21 13:34

Mě to spíš nedává smysl. Stejně jako nemohu bejt suchomokrový, nemůžu být ani pacifistickonásilnický. Dost mi to připomání tátovu hlášku „Ženská neví co chce, ale je tak bl*á, že nepřestane, dokud to nedostane.“

• Nahlásit
294
5.11.21 13:51
@prokr píše:
Ta by si o Tebe milej zlatej ani kolo neopřela :D :mrgreen:

Tak nevím, jak kolo, ale když jí stálo za to se po mě pojmenovat, tak to na povrchní vztah nevypadá…

• Nahlásit
403
5.11.21 13:55

Nekoho zmlátit právě není nic mužného, to umí každý trouba, který se neumí ovládat. Opravdová muzska tvrdost a síla jde poznat na umění držet slovo, být férový, spravedlivý, i když to zrovna není výhodný, ono to totiž vyžaduje spousty vnitřní síly.

• Nahlásit
3241
5.11.21 14:02
@Xaver1990 píše:
Mě to spíš nedává smysl. Stejně jako nemohu bejt suchomokrový, nemůžu být ani pacifistickonásilnický. Dost mi to připomání tátovu hlášku „Ženská neví co chce, ale je tak bl*á, že nepřestane, dokud to nedostane.“

Klasika. Píšu to tady pořád znovu a znovu, je fajn se pozorně podívat do partnerovy/partnerčiny původní rodiny. Může to významně napovědět, jak to bude v budoucnu vypadat „u nás“.
Syn otce s takovým názorem na ženy je riziko.

A Ontare @straznivez, ty jsi mě normálně dojal - takové krásné vyznání obdivu Ontarové… :oops:
to kolo by si teda určitě neopřela, ale pěkné to je :lol:

• Nahlásit
24082
5.11.21 14:07
@prokr píše:
Ta by si o Tebe milej zlatej ani kolo neopřela :D :mrgreen:
Žijí spolu. :mrgreen:
  • Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat