Týden do porodu termín 5.5*2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kristina19
Nováček 2 příspěvky 28.04.18 10:31
Týden do porodu termín 5.5*2018

Ahoj holky je tu nekdo, kdo ma taky zhruba týden do porodu. Na poslední kontrole čípek polotuhy a jsem prý otevřena na špičku..břicho porad nahore..poslicky žádné nemam :D ale jinak me všechno bolí, jsem rada ze se pretocim z jedné strany na druhou, tak už bych docela rada porodila ;) ;) ale prckovi se asi zatim nechce.. Co vy jak to prozivate ty poslední dny??

Reklama

Reakce:

Kostroma
Povídálka 42 příspěvků 28.04.18 11:03

Ahojky, taky mám termín 5.5. :) pupek jak sud, každou chvíli čůrání, poslicci nikde, malymu je zatim v brise asi taky fajn. Jinak mám ted posledni týden dva nějak moc energie. Už abysme to měly za sebou viď :)

kristina19
Nováček 2 příspěvky 28.04.18 11:54

Už se na něj tak tesim :srdce: :srdce: To čekání je nejhorší, ale snad se brzo rozhodne jít za nama :) a nebudou to muset vyvolávat

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama