Týden do porodu termín 5.5*2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kristina19
Nováček 2 příspěvky 28.04.18 10:31
Týden do porodu termín 5.5*2018

Ahoj holky je tu nekdo, kdo ma taky zhruba týden do porodu. Na poslední kontrole čípek polotuhy a jsem prý otevřena na špičku..břicho porad nahore..poslicky žádné nemam :D ale jinak me všechno bolí, jsem rada ze se pretocim z jedné strany na druhou, tak už bych docela rada porodila ;) ;) ale prckovi se asi zatim nechce.. Co vy jak to prozivate ty poslední dny??

Reakce:
Kostroma
Kecalka 142 příspěvků 28.04.18 11:03

Ahojky, taky mám termín 5.5. :) pupek jak sud, každou chvíli čůrání, poslicci nikde, malymu je zatim v brise asi taky fajn. Jinak mám ted posledni týden dva nějak moc energie. Už abysme to měly za sebou viď :)

kristina19
Nováček 2 příspěvky 28.04.18 11:54

Už se na něj tak tesim :srdce: :srdce: To čekání je nejhorší, ale snad se brzo rozhodne jít za nama :) a nebudou to muset vyvolávat

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >