Týden do porodu termín 5.5*2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kristina19
Nováček 2 příspěvky 28.04.18 10:31
Týden do porodu termín 5.5*2018

Ahoj holky je tu nekdo, kdo ma taky zhruba týden do porodu. Na poslední kontrole čípek polotuhy a jsem prý otevřena na špičku..břicho porad nahore..poslicky žádné nemam :D ale jinak me všechno bolí, jsem rada ze se pretocim z jedné strany na druhou, tak už bych docela rada porodila ;) ;) ale prckovi se asi zatim nechce.. Co vy jak to prozivate ty poslední dny??

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineKostroma
Povídálka 22 příspěvků 28.04.18 11:03

Ahojky, taky mám termín 5.5. :) pupek jak sud, každou chvíli čůrání, poslicci nikde, malymu je zatim v brise asi taky fajn. Jinak mám ted posledni týden dva nějak moc energie. Už abysme to měly za sebou viď :)

kristina19
Nováček 2 příspěvky 28.04.18 11:54

Už se na něj tak tesim :srdce: :srdce: To čekání je nejhorší, ale snad se brzo rozhodne jít za nama :) a nebudou to muset vyvolávat

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Nessie, příšera z jezera: Vědci konečně rozluští záhadu odebráním vzorku DNA

Existuje, nebo neexistuje lochnesská příšera? Nejslavnější bájný živočich na... číst dále >

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama