Reklama

Průjem po Magnosolvu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.18 09:28
Průjem po Magnosolvu

Ahoj maminky, potřebuji poradit, dostala jsem od doktora Magnosolv (1 sáček) na křečovité bolesti podbřišku a tvrdnutí dělohy, jenže mi po něm nebylo dobře a vždy ráno jsem měla průjem. Když Magnosolv nepomohl, tak mě poslal do nemocnice, kde mě doktor vyšetřil a předepsal mi 3-4 sáčky denně. Hned druhý den, kdy jsem měla ty tři sáčky, tak strašný průjem, že jsem se celé dopoledne nehla z toalety. Je to problém v tom, že se nemohu hnout z domu :nevim: :oops:

A v příbalovém letáku píší že by těhotné neměly brát víc jak 8mg hořčíku. Když budu brát množství podle doktora z nemocnice, je to 2o - 27 mg… Takže mi to přijde pěkně divné :? :nevim:

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10212 příspěvků 28.04.18 09:30

Magnosolv může prohánět.. A řídila bych se pokyny doktora.

P4ja
Kelišová 5382 příspěvků 28.04.18 09:34

Mně doporučili pít v průbehu dne, aby to tolik neprohánělo. Takže mám rozpuštěný v čaji, a jak dojde uvařím další.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9626 příspěvků 28.04.18 09:37

Magnosolv to děla, ale čím déle ho budeš brát tím menší budeš mít problémy ;) brala jsem množství jako ty, divné to není, dávku určí lékař, pribalovym letakem se výrobce částečně chrání

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 28.04.18 09:37

Hořčíku se předávkovat nemůžeš takže klid, a průjem máš právě z toho hořčíku, zkus k němu jíst

Netopirek
Echt Kelišová 7602 příspěvků 28.04.18 09:55

Tak ho nepij na lačno, ale po jídle a během dne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama