Průjem po Magnosolvu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  28.04.18 09:28
Průjem po Magnosolvu

Ahoj maminky, potřebuji poradit, dostala jsem od doktora Magnosolv (1 sáček) na křečovité bolesti podbřišku a tvrdnutí dělohy, jenže mi po něm nebylo dobře a vždy ráno jsem měla průjem. Když Magnosolv nepomohl, tak mě poslal do nemocnice, kde mě doktor vyšetřil a předepsal mi 3-4 sáčky denně. Hned druhý den, kdy jsem měla ty tři sáčky, tak strašný průjem, že jsem se celé dopoledne nehla z toalety. Je to problém v tom, že se nemohu hnout z domu :nevim: :oops:

A v příbalovém letáku píší že by těhotné neměly brát víc jak 8mg hořčíku. Když budu brát množství podle doktora z nemocnice, je to 2o - 27 mg… Takže mi to přijde pěkně divné :? :nevim:

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2718 příspěvků 28.04.18 09:30

https://www.emimino.cz/…rujem-27306/

Lekninka91
Echt Kelišová 9879 příspěvků 28.04.18 09:30

Magnosolv může prohánět.. A řídila bych se pokyny doktora.

P4ja
Závislačka 3643 příspěvků 28.04.18 09:34

Mně doporučili pít v průbehu dne, aby to tolik neprohánělo. Takže mám rozpuštěný v čaji, a jak dojde uvařím další.

Tichošlápek
Echt Kelišová 8179 příspěvků 28.04.18 09:37

Magnosolv to děla, ale čím déle ho budeš brát tím menší budeš mít problémy ;) brala jsem množství jako ty, divné to není, dávku určí lékař, pribalovym letakem se výrobce částečně chrání

ka2ka
Extra třída :D 11503 příspěvků 28.04.18 09:37

Hořčíku se předávkovat nemůžeš takže klid, a průjem máš právě z toho hořčíku, zkus k němu jíst

Netopirek
Kelišová 7226 příspěvků 1 inzerát 28.04.18 09:55

Tak ho nepij na lačno, ale po jídle a během dne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama