Průjem po Magnosolvu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.18 09:28
Průjem po Magnosolvu

Ahoj maminky, potřebuji poradit, dostala jsem od doktora Magnosolv (1 sáček) na křečovité bolesti podbřišku a tvrdnutí dělohy, jenže mi po něm nebylo dobře a vždy ráno jsem měla průjem. Když Magnosolv nepomohl, tak mě poslal do nemocnice, kde mě doktor vyšetřil a předepsal mi 3-4 sáčky denně. Hned druhý den, kdy jsem měla ty tři sáčky, tak strašný průjem, že jsem se celé dopoledne nehla z toalety. Je to problém v tom, že se nemohu hnout z domu :nevim: :oops:

A v příbalovém letáku píší že by těhotné neměly brát víc jak 8mg hořčíku. Když budu brát množství podle doktora z nemocnice, je to 2o - 27 mg… Takže mi to přijde pěkně divné :? :nevim:

Reakce:
Lekninka91
Extra třída :D 10547 příspěvků 28.04.18 09:30

Magnosolv může prohánět.. A řídila bych se pokyny doktora.

P4ja
Echt Kelišová 8154 příspěvků 28.04.18 09:34

Mně doporučili pít v průbehu dne, aby to tolik neprohánělo. Takže mám rozpuštěný v čaji, a jak dojde uvařím další.

Tichošlápek
Extra třída :D 12739 příspěvků 28.04.18 09:37

Magnosolv to děla, ale čím déle ho budeš brát tím menší budeš mít problémy ;) brala jsem množství jako ty, divné to není, dávku určí lékař, pribalovym letakem se výrobce částečně chrání

ka2ka
Extra třída :D 14171 příspěvků 28.04.18 09:37

Hořčíku se předávkovat nemůžeš takže klid, a průjem máš právě z toho hořčíku, zkus k němu jíst

Netopirek
Echt Kelišová 8584 příspěvků 28.04.18 09:55

Tak ho nepij na lačno, ale po jídle a během dne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >