Zkušenosti s agenturou Tymbe

26
12.11.18 05:34

Tymbe

Ahojte holky. Máte niektorá skúsenosti s brigádnikov agentúrou Tymbe z tohoto roku? Práce v Brne, zasilkovna… Som na pracáku na podpoře a potrebujem nejaký privyrobok… Len som na nich nikde nič nenasla. Iba pár pochváľ na ich fb stránkach. Ďakujem! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3
21.11.18 06:35
@Angie1988 píše:
Ahojte holky. Máte niektorá skúsenosti s brigádnikov agentúrou Tymbe z tohoto roku? Práce v Brne, zasilkovna… Som na pracáku na podpoře a potrebujem nejaký privyrobok… Len som na nich nikde nič nenasla. Iba pár pochváľ na ich fb stránkach. Ďakujem! :)

Chtěla bych se zeptat zda- li už mate zkušenosti s touto firmou? Předek děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
22.11.18 14:35

@monikapeg ahoj. Žiadne skúsenosti. Ale tie platy vyzerajú dobre. Iba na fb ľudia čo píšu. Ale to je sama Chvála. Až to smrdí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
6.12.18 19:37

@Angie1988 Chtěla bych říct, že jsem to s agenturou zkusila a opravdu to není žádný Fejk peníze mate hned druhý den na úctě.. takže doporučuji.. je to vážně skvělá agentura a jsem s nimi velice spokojená. ;)

Příspěvek upraven 06.12.18 v 19:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
6.12.18 19:51

@Michal Tymbe
Já jsem vůbec rada, ze jsem konečně narazila na fajn brigádu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.19 21:39

Tymbe je podvod

Pracovala jsem jeden týden přes Tymbe v CCC. Zaplatili mi jen polovinu odpracovaných hodin a okradli mě i o nabízené kredity, které zvyšují hodinovou mzdu. Strávíte 6 dní 10hodinivými směnami a zaplatí vám jen 3 dny. Naprostý hnus, ale on si je osud najde. Jak CCC, tak Tymbe.

edit adminem - oficiální vyjádření Tymbe:

Dobrý den, interní kontrolou jsme zjistili, že žádná taková popisovaná událost se u nás nestala. Na Tymbe neexistuje brigádník, kterému by byla upřena možnost výplaty odměn, protože se tak děje automaticky po potvrzení docházky zaměstnavatelem. Pokud jste byla zaBANována pro porušení pravidel, doporučujeme napsat do zpráv na Tymbe facebookové stránce (https://www.facebook.com/tymbecz/) nebo na mail oops@tymbe.cz, kde se administrátoři postarají o vysvětlení případné situace. S přáním hezkého dne, Tymbe.

• Citovat
  • Nahlásit
3
28.7.19 19:37
@Anonymní píše:
Pracovala jsem jeden týden přes Tymbe v CCC. Zaplatili mi jen polovinu odpracovaných hodin a okradli mě i o nabízené kredity, které zvyšují hodinovou mzdu. Strávíte 6 dní 10hodinivými směnami a zaplatí vám jen 3 dny. Naprostý hnus, ale on si je osud najde. Jak CCC, tak Tymbe.

edit adminem - oficiální vyjádření Tymbe:

Dobrý den, interní kontrolou jsme zjistili, že žádná taková popisovaná událost se u nás nestala. Na Tymbe neexistuje brigádník, kterému by byla upřena možnost výplaty odměn, protože se tak děje automaticky po potvrzení docházky zaměstnavatelem. Pokud jste byla zaBANována pro porušení pravidel, doporučujeme napsat do zpráv na Tymbe facebookové stránce (https://www.facebook.com/tymbecz/) nebo na mail oops@tymbe.cz, kde se administrátoři postarají o vysvětlení případné situace. S přáním hezkého dne, Tymbe.

Tak to asi bude problém na straně CCC - oni jsou celkově darebáci👿 Já mám s tymbe dobrou zkušenost z Brna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
28.7.19 19:38

Tymbe

Jediný, co mě štve je minimální výběr brigád😟 Doufám, že rozšíří svoje portfolio…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
29.7.19 21:07

Tymbe

O vikendu jsem byla na brigade v CCC obuvi pres Tymbe, a v pondeli v poledne jsem uz mela penize na ucte i s kredity, coz me velmi prekvapilo. Trochu jsem mela obavy, ale mohu doporucit, nejedna se o podvod. Pri registraci jsem mela problem s vyplnovanim kolonek a ochotne mi poradili a zodpovedeli veskere dotazy, takze pristup super. Mohu jen doporucit!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.7.20 17:35

No do této firmy už nikdy byla sem tam od 8 hodin ještě jsem tam projela 300 a oni mi vyplatilo jen 750 Kč jako za tu dřinu kde mi odešlo koleno a odešla sem o hodinu a půl dřív mi to opravdu nestojí za buzeraci a námahu ani omylem takže do této firmy už nikdy… 😡 😠 🤬 🤬 🤬 🤬 🤬 🤬

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
1.12.20 06:13

Tymbe neplatí za odvedenou práci

Tymbe už cca 2mesice v problémech. Platby odvádí 1tydne a jen 1000kc. Odchází brigádníci, protože už přestaly věřit této agentuře. komunikace vesměs žádná, jen lži

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat