Zkušenosti s agenturou Tymbe

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Angie1988
Povídálka 25 příspěvků 12.11.18 05:34
Tymbe

Ahojte holky. Máte niektorá skúsenosti s brigádnikov agentúrou Tymbe z tohoto roku? Práce v Brne, zasilkovna… Som na pracáku na podpoře a potrebujem nejaký privyrobok… Len som na nich nikde nič nenasla. Iba pár pochváľ na ich fb stránkach. Ďakujem! :)

Reakce:

monikapeg
Nováček 3 příspěvky 21.11.18 06:35
@Angie1988 píše:
Ahojte holky. Máte niektorá skúsenosti s brigádnikov agentúrou Tymbe z tohoto roku? Práce v Brne, zasilkovna… Som na pracáku na podpoře a potrebujem nejaký privyrobok… Len som na nich nikde nič nenasla. Iba pár pochváľ na ich fb stránkach. Ďakujem! :)

Chtěla bych se zeptat zda- li už mate zkušenosti s touto firmou? Předek děkuji

Angie1988
Povídálka 25 příspěvků 22.11.18 14:35

@monikapeg ahoj. Žiadne skúsenosti. Ale tie platy vyzerajú dobre. Iba na fb ľudia čo píšu. Ale to je sama Chvála. Až to smrdí :D

monikapeg
Nováček 3 příspěvky 06.12.18 19:37

@Angie1988 Chtěla bych říct, že jsem to s agenturou zkusila a opravdu to není žádný Fejk peníze mate hned druhý den na úctě.. takže doporučuji.. je to vážně skvělá agentura a jsem s nimi velice spokojená. ;)

Příspěvek upraven 06.12.18 v 19:50

monikapeg
Nováček 3 příspěvky 06.12.18 19:51

@Michal Tymbe
Já jsem vůbec rada, ze jsem konečně narazila na fajn brigádu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >