Je zde sestřička z ortodoncie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
frojlajn
Stálice 78 příspěvků 09.11.18 16:24
Je zde sestřička z ortodoncie?

Zdravím ženy, je zde nějaka sestra z ortodoncie? Já jsem zubní instrumentářka, ráda bych všděla co dělá sestra na ortodoncii? Mám možnost nastoupit k Ortodontistovi.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 20:18

@frojlajn záleží jak kde. Měl by Vám to před nástupem do práce sdělit zaměstnavatel. U nás instrumentářka vymění gumičky, sundává zamky, vymění dratek podle pokynů lékaře, dělá retence, zapisuje dle instrukcí do dokumentace, uklízí, umývá, sterilizuje atd.

frojlajn
Stálice 78 příspěvků 11.11.18 09:14
@Anonymní píše:
@frojlajn záleží jak kde. Měl by Vám to před nástupem do práce sdělit zaměstnavatel. U nás instrumentářka vymění gumičky, sundává zamky, vymění dratek podle pokynů lékaře, dělá retence, zapisuje dle instrukcí do dokumentace, uklízí, umývá, sterilizuje atd.

dekuji, no je to jen zvedavost , :) urcite ta prace neni slozitejsi nez u kresla

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Popravil pumpařku Janu tento mladík? Údajný vrah čekal dítě s přítelkyní

V pondělí večer policisté zadrželi dva podezřelé z popravy pumpařky Jany na... číst dále >

Kamu napálila fanoušky! Není těhotná, ale zase rozjíždí další inspiraci

Vrací se jí tloušťka? Kuchařka Kamu na sociálních sítích zveřejnila snímek,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >