Bojím se dát výpověď

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 11:52
Bojím se dát výpověď

Ahoj, jsem cca 3 měsíce v nové práci. Práce, kolektiv, to je všechno super ale šéf je strašný debil.. pořád všechno musí být podle něho, člověk nemůže mít vlastní názor, umi s člověkem strašně manipulovat. Nikdo se mu neumí nebo nechce postavit a bohužel ani já ne. Každého psychicky depta. Dělám krátký dlouhý týden s tím, že v krátkém týdnů musím chodit přes víkend na výpomoc, když mu řeknu, že už mám vlastní plány tak začne řvát i před zakaznikama že jak si to jako dovoluju a ať si je zruším atd.. chci dát výpověď ale bojím se mu to říct, výpovědní lhůta jsou dva měsíce a vím, že to bude peklo..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Karleon
Kelišová 5349 příspěvků 09.11.18 12:11

A ve zkušebce už nejsi?

BonaDea
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 09.11.18 12:12
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem cca 3 měsíce v nové práci. Práce, kolektiv, to je všechno super ale šéf je strašný debil.. pořád všechno musí být podle něho, člověk nemůže mít vlastní názor, umi s člověkem strašně manipulovat. Nikdo se mu neumí nebo nechce postavit a bohužel ani já ne. Každého psychicky depta. Dělám krátký dlouhý týden s tím, že v krátkém týdnů musím chodit přes víkend na výpomoc, když mu řeknu, že už mám vlastní plány tak začne řvát i před zakaznikama že jak si to jako dovoluju a ať si je zruším atd.. chci dát výpověď ale bojím se mu to říct, výpovědní lhůta jsou dva měsíce a vím, že to bude peklo..

A když to peklo bude, tak můžeš jít na neschopenku na ty dva měsíce…třeba s nezvaná že šéfa :mrgreen:
Ne, že bych byla zastáncem těchto metod, ale když to jinak nejde…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 12:14

Ve zkusebce bych teoreticky ještě být měla, bohužel jsme se na ni ve smlouvě nedomluvili

Twixinka
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 5 inzerátů 09.11.18 12:14

Cca tri mesice? Tak jestli to jeste tri mesice nejsou,tak bys mela byt ve zkusebce a tim padem muzes odejit ze dne na den .. pokud uz to ty tri mesice byly nebo zkusebku nemas,tak bych to zkusila na dohodu,treba Te pusti a pokud ne,tak budes muset dodrzet ty dva mesice,ktere ale bezi od prvniho nasledujiciho mesice a tedy pokud das vypoved ted,tak skoncis az poslednim lednem ..

Taače
Kecalka 343 příspěvků 09.11.18 12:18

Taky jsem to zažila. Máš už sehnanou novou práci? Já jsem po přijetí do nové rovnou vysvětlila svou situaci - chtěli mě i s případnými áčky v zápočťáku, takže jsem v té první prostě odešla na konci měsíce. Známá zase na ty dva měsíce „onemocněla“ - taky to není ideální řešení, ale za ty ušetřené nervy, co by kvůli šéfové měla, to stálo. Nemluvě o tom, že nemocenskou měla vyšší, než kdyby zůstala a dostávala plat (víc než 40% tvořila nenároková částka, kterou by ji ve výpovědní lhůtě nedala).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 12:20

Smlouvu mám od 1.9 takže bych měla být ve zkusebce ještě do konce měsíce, ale nedomluvili jsme se na ni takže ji nemám. Chtěla jsem to zkusit na tu dohodu ale to asi nevyjde, hlavně nevím, jak mu to říct, vím, že bude úplně nepříčetný

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 09.11.18 12:20

Tak jestli je to peklo už teď, tak když dáš výpověď - bude to peklo další dva měsíce. Když nedáš výpověď - bude to peklo ještě déle :nevim: Anebo si můžeš najít práci jinou, sem do práce nedorazit a oni tě vyhodí pro hrubé porušení prac.kázně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 12:20

Ano, novou práci už sehnanou mám

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.18 12:22

Já bych klidně do práce nedorazila ale je mi to blbé vůči holkám, kolektiv je strašně super. Teď hlavně přes zimu bude strašný ficak

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2393 příspěvků 09.11.18 12:33
@Anonymní píše:
Já bych klidně do práce nedorazila ale je mi to blbé vůči holkám, kolektiv je strašně super. Teď hlavně přes zimu bude strašný ficak

Je to od tebe sice hezké, ale charitu bych nikomu nedělala. I ty holky totiž mají právo z té práce odejít a jít za lepším. A zároveň nemají žádné právo po tobě chtít, abys tam zůstala, páč bude víc práce ;) Radím ti dát výpověď hned a výpovědní lhůtu neřeš. Když si na tebe šéf dovolí řvát, i pres zákazníky bych ho tvrde usadila, ze takto s tebou mluvit nebude. Co udělá, vyhodí tě? :mrgreen:

Zuzanec
Kecalka 246 příspěvků 09.11.18 12:38

Přesně tak, v případě, že bych zůstala bych si sr..t na hlavu nenechala a když by to s ním fakt nešlo, tak tu neschopenku. A to oznámení výpovědi bych si spíše vychutnala a klidně mu řekla, že hlavní a jedinou příčinou je on.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63286 příspěvků 3 inzeráty 09.11.18 12:56
@Lalelale píše:
Je to od tebe sice hezké, ale charitu bych nikomu nedělala. I ty holky totiž mají právo z té práce odejít a jít za lepším. A zároveň nemají žádné právo po tobě chtít, abys tam zůstala, páč bude víc práce ;) Radím ti dát výpověď hned a výpovědní lhůtu neřeš. Když si na tebe šéf dovolí řvát, i pres zákazníky bych ho tvrde usadila, ze takto s tebou mluvit nebude. Co udělá, vyhodí tě? :mrgreen:

Tak aby dodržela výpovědní lhůtu po ní právo chtít rozhodně mají…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63286 příspěvků 3 inzeráty 09.11.18 12:58
@Anonymní píše:
Smlouvu mám od 1.9 takže bych měla být ve zkusebce ještě do konce měsíce, ale nedomluvili jsme se na ni takže ji nemám. Chtěla jsem to zkusit na tu dohodu ale to asi nevyjde, hlavně nevím, jak mu to říct, vím, že bude úplně nepříčetný

No, asi takhle, podle obsahu to není tvoje první diskuze, takže kdybys místo plkání na netu tu výpověď už dala, tak ti mohla od 1.11. už běžet výpovědní lhůta, takhle si v práci buď ještě o měsíc déle, tvoje blbost, žes tu výpověď nedala.

pannda
Kelišová 6576 příspěvků 35 inzerátů 09.11.18 13:02

Zkušební doba musí být uvedena ve smlouvě, pokud není, musíš dát výpověď písemně, od které ti plyne 2 měs.vyp.lhuta

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >