Tympano B - co to znamená?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenísek 1989
Stálice 74 příspěvků 13.10.18 10:00
Tympano B

Ahojky holky co znamená tympano B?? Dr nám nic neřekla prodělali jsme minuly týden náběh na zanet středního ucha moc všem dekuji za odpověď

Reakce:
R2
Závislačka 3629 příspěvků 13.10.18 10:02

@Lenísek 1989 znamená to, že je stále tekutina ve středouší

Lenísek 1989
Stálice 74 příspěvků 13.10.18 10:06
@R2 píše:
@Lenísek 1989 znamená to, že je stále tekutina ve středouší

A mohu vědět co to jako znamená ? Ze nedoslycha nebo ?? :oops:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18759 příspěvků 13.10.18 10:13
@Lenísek 1989 píše:
A mohu vědět co to jako znamená ? Ze nedoslycha nebo ?? :oops:

Znamená to, že je ve středouší tekutina, která tam být nemá. Může způsobovat záněty, neléčená nedoslýchavost. Nejčastěji se řeší zavedením drenážních trubiček(gromet).

Lenísek 1989
Stálice 74 příspěvků 13.10.18 10:17
@hanka.br. píše:
Znamená to, že je ve středouší tekutina, která tam být nemá. Může způsobovat záněty, neléčená nedoslýchavost. Nejčastěji se řeší zavedením drenážních trubiček(gromet).

Aha moc dekuji snad to bude v pořádku ???? zase jsem z toho na nervy

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18759 příspěvků 13.10.18 10:50
@Lenísek 1989 píše:
Aha moc dekuji snad to bude v pořádku ???? zase jsem z toho na nervy

Z toho nemusíš být na nervy, nic strašného to není.

Lenísek 1989
Stálice 74 příspěvků 13.10.18 12:39
@hanka.br. píše:
Z toho nemusíš být na nervy, nic strašného to není.

Já jen se bojím aby slyšel teď pořad kontrolují zda slyší a on schválně děla ze ne ????

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18759 příspěvků 13.10.18 12:47
@Lenísek 1989 píše:
Já jen se bojím aby slyšel teď pořad kontrolují zda slyší a on schválně děla ze ne ????

Tak mu u zachrasti klíčema nebo pořádně zatleskej, když to nebude čekat, a uvidíš.

R2
Závislačka 3629 příspěvků 13.10.18 18:19

@Lenísek 1989 jestli měl zánět, je to docela normalní, že má ještě B, dej mu chvíli čas, chvíli to trvá než to srovná ;) Jste ještě objednaní na orl na přeměření, to je důležité třeba v odstupu dvou tři týdnů to zkontrolovat ;)

Lenísek 1989
Stálice 74 příspěvků 13.10.18 19:55
@R2 píše:
@Lenísek 1989 jestli měl zánět, je to docela normalní, že má ještě B, dej mu chvíli čas, chvíli to trvá než to srovná ;) Jste ještě objednaní na orl na přeměření, to je důležité třeba v odstupu dvou tři týdnů to zkontrolovat ;)

No měl prý ousko podrážděne od rýmy tak nám dali kapicky na bolest aby prý se nezpůsobil zanet ..jsme objednány za 3 týdny na orl ????

R2
Závislačka 3629 příspěvků 13.10.18 20:06

@Lenísek 1989 no takže ani zánět neměl, tu tekutinu tam má zřejmě s rýmy, tak s největší pravděpodobností až nebude rýma a bude v klidu, i tekutina zmizí, myslela, jsem, že když má B tak by se tympanometrie měla znova udělat, v nějakém odstupu, jestli už má křivku A, čili normalní stav

Lenísek 1989
Stálice 74 příspěvků 13.10.18 20:33
@R2 píše:
@Lenísek 1989 no takže ani zánět neměl, tu tekutinu tam má zřejmě s rýmy, tak s největší pravděpodobností až nebude rýma a bude v klidu, i tekutina zmizí, myslela, jsem, že když má B tak by se tympanometrie měla znova udělat, v nějakém odstupu, jestli už má křivku A, čili normalní stav

Už rýmu nemá , měl takovou lehkou spis tekla jen voda ale cca 10 dni ???? tak uvidíme každopádně moc dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >