Reklama

Pořád se vzteká

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

diginiga
Stálice 92 příspěvků 1 inzerát 09.10.18 20:04
Pořád se vzteka

Ahoj maminky prcek 19mes.se začal všude vztekat já už nemůžu ani do krámu všude mi dělá scény..nedám sušenku vztek..vyndám z kočárku vztek.. řve..bouchá mě…atd jsem ztoho špatná nikdy to nedělal..pak ztoho začne řvát…já se snažím být v klidu a vysvětlit mu to, ale nepomáhá občas dostane přes prdku, ale to je na nic :zed:

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17162 příspěvků 26 inzerátů 09.10.18 20:20

@diginiga Vítej v období vzdoru. Obrn nervy, vyprdni se na okoli s zahaj akci pokus omyl, nez prijdes na to jaky styl komunikace na prcka plati.

Příspěvek upraven 09.10.18 v 20:27

nozu
Extra třída :D 11575 příspěvků 09.10.18 20:25

jojo, období vzdoru vám začalo. kdybych řešila okolí, tak si dva roky nenakoupím. dobré je vypozorovat, co ten vztek spouští a některým situacím se pak dá předcházet. Jinak já taky zjistila, že daní na zadek u mých dětí nezabírá. To bych si umlátila ruku a absolutně bez efektu. U nás zabírala ignorace. Taky jsem eliminovala situace, kde by byly konflikty. Ale na důležitých věcech jsem trvala, a to se mi děti běžně i válely vzteky po zemi.

MartinaIrena
Extra třída :D 10089 příspěvků 09.10.18 20:36
@Svistice píše:
@diginiga Vítej v období vzdoru. Obrn nervy, vyprdni se na okoli s zahaj akci pokus omyl, nez prijdes na to jaky styl komunikace na prcka plati.Příspěvek upraven 09.10.18 v 20:27

Na našeho teda platilo jenom, aby z toho vyrostl. Od roka a půl do čtyř vztekloun a vznětlivý je dodnes. Sice je to věkem lepší, ale povaha se nemění.

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 09.10.18 20:46

@diginiga snaž se minimalizovat ty situace kdy se vzteká…protože at udelas co udelas vše je spatne… když mu tu sušenku koupíš je to naprd…když ji nekoupíš a plesknes ho asi taky žádný dobrý řešení…prostě ho do krámu ber co nejmín to jde :-) mám stejne starou dceru a zatímco se synem jsem do krámu chodila normálně s ní to nejde! řve a furt neco chce---tak když musím beru jí tam ale dám si ji do manducy aby mi nikam nezdrhala anebo jezdim nakupovat až pote co večer usnou

diginiga
Stálice 92 příspěvků 1 inzerát 09.10.18 21:10

Děkuji všem za odpovědi no obrnim nervy :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >