Tip na knížku, která vás v poslední době dostala

17
27.6.20 21:16

Typ na knížku

Ahojky, nemáte někdo nějaké typy na knížku/y Žánr nechám otevřeny (ale s dodatkem, o víc se přibližně jedna) jinak žánrově mám rada horory, knihy o koncentračním táboře, o kanibalismu a nebo nějakou hezkou romanťárnu
Ale nechám to na vás, jestli mate nějakou co vás fakt dostala (třeba o ženách, co den provdali za cizince, to mě také teď chytlo) PS: ať to jde sehnat v knihovně takže knížky od roku 2020 spíše ne :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15736
27.6.20 21:27

Zátiší s vranami -Preston&Child

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3691
27.6.20 21:37

Nejlepší kniha podle mě je Hana… :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
788
27.6.20 21:53

Vypravěčka, V pekle plynovych komor… Pak miluji Chrise Cartera - ten pise thrillery a posledni kniha, ltera me fakt posadila prdouse byla od Fitzka- Pacient :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
27.6.20 21:56

Mám ráda knihy Jojo Moyesové. Ale úplně nejvíc doporučuji starou dobrou Aghatu Christie, ale to nevím jestli by bylo pro tebe to pravé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6866
27.6.20 22:14

Romanťárna - Dohoda s ďáblem. Ptáci v trní, Šaman - romány, na které jen tak netapomenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61600
27.6.20 22:52

Z poslední doby - Crichton - Koule, Kmen Andromeda - oboje takové starší scifi- Koule - v hlubinách moře kosmické lodi z budoucnosti; kmen Andromeda - super v době covida - katastrofický, invaze neznámé smrtící infekce. Z koncentráků ( ale to jsi asi četla, opkud máš ráda ) - Cilčina cesta, Tatér z Osvětimi, Hana od Mornštejnové. Od té se mi líbiy knyhi i z jiné doby - Slepá mapa, Tiché roky. Mengeleho děvče bylo na mne už moc surový. Z thrillerů asi dost profláklé severské detektivky - Jo Nesbo, Kepler. Líbil se mi i Minier s jeho seriá Tma, Kruh, Mráz… Pak jsem četla tu trilogii dynastie lékařů - Ranhojič, Šaman a Doktorka. A tu už jsem nedočetla. Zábavnnost klesala s každým dílem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
27.6.20 22:56

Hana je dechberoucí, jinak Zlodějka knih, Vypravěčka… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20832
27.6.20 22:57

Za mě již uvedená kniha Hana, další bych doporučila Potom, Kdysi, Když (sice určeno dětem ale já tyto 3 knížky přečetla během 4 dnů :oops: ). Byl jsem Mengeleho asistentem (zas je to bráno z jiného pohledu ale silné čtení) nebo Chlapec v pruhovaném pyžamu, Osvětimská ukolébavka, Slavík nebo třeba Prostě na mě zapomněli. Pokud nějakou detektivku, tak asi Bryndza ( první v serii Dívka v ledu). Co mě ještě napadá Dívka ve vlaku, Zachránila mě slza, Hlas kukačky, Tiché roky, V šedých tonech, Trhlina nebo knížky od Keleová Vasilková.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2004
27.6.20 23:54

Z hororu: Prokleti schwarzovi vily, pozvani, zimni lide, bestie, oni, vermontske psycho. Nedoporucuji tak propagovane knihy od Coatese, to je cajicek. Z koncentraku treba chlapec v pruhovanem pyzamu, osvetimsky orchestr. Jinak za sebe miluju knihy od Miniera, Mastersona, Anheihma :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
28.6.20 11:42

Vrány od Petry Dvořákové - opravdu silný příběh
Prokletý rok - Dystopie
Cokoliv od Colleen Hoover píše romantiku, ale všechny její knihy mají nějaký vyšší smysl a teď napsala i Thriller pravda nebo lež, taky moc dobrý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
28.6.20 11:57

Já doporučuju: Hana, Zlodějka knih, Slavík, Sůl moře, Ztracená manželka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
28.6.20 12:00

:dance: súl moře, tady popis Druhá světová válka je téměř u konce. Statisíce Němců prchají před postupující Rudou armádou. Stejně jako Joana, Emilia a Florian, jejichž cesty se zkřížily na lodi, která slibovala spásu a cestu ke svobodě. Donuceni okolnostmi drží při sobě, ale když se zdá záchrana na dosah, udeří tragédie. Původ, kultura, společenský status? Nic z toho není člověku platné, nic z toho ho totiž neušetří. Všichni lidé na palubě teď chtějí jediné: přežít… je to romantarna, smutnarna a dobrodruzne, je v tom zamotane potopeni lodi Gustloff

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3678
28.6.20 13:03

Co me fakt dostalo? Urcite Vyhnani Gerty Schnirch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
28.6.20 13:27

Co se hororů týče mám hodně ráda Stephena Kinga - třeba Carrie nebo Mysery, to jsou klasiky, dost se mi líbil Puls. Možná budu staromódní, ale miluju Edgara Allana Poea, dnes už to asi nikoho nevydesi, ale já mám v jeho příbězích ráda tu atmosféru. Romantika a zároveň strašidelno se dá najít v knihách o upírech od Jenny Nowak, výborné české autorky, její knihy jsou klasa, žádný tvajlat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama