Tipy na nejlepší horory

12
1.8.15 11:36

Typy ne jejlepší horory

Ahoj, chtěla bych se podívat na nějaký horor, tak bych byla ráda kdyby mi někdo poradil který je nejlepší nebo tak mám ráda lekačky takže nejlepší by byla nejaké duchařské lekačka třeba vyvolávání nebo tak. Předem děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Meha
1.8.15 11:58

Co kdybys napsala alespoň správně název diskuze, tohle je fakt síla.
Omlouvám se za OT.

• Nahlásit
  • Citovat
1.8.15 11:59

Me se libil sinister nebo jak se to jmenovalo a chvalenej je insidious, ale to je s titulkama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
1.8.15 12:00

@Saba7 vymýtání dábla :jazyk:

• Citovat
  • Upravit
11341
1.8.15 12:02

Sinister, V zajetí démonů, Insidious 1,2,3, Jessabell ušla… Teď jsem viděla Ghoul a musim říct že super. Žena v černém 1, je ještě dvojka, ale to nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
1.8.15 12:03

@Saba7 Ahoj tieto horory sa mi páčili a odporúčam :D Ouji, v zajatí démonov, Annabelle, Jessabelle, sinister, prokletí domu slunečnic, Insidius všetky 3 časti…Niektoré možno poznáš. :)

Příspěvek upraven 01.08.15 v 12:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
1.8.15 12:04

Moc děkuji a omlouvám se za překlik v názvu a určitě některý z těhto filmů stáhnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11341
1.8.15 12:05

A Sirotčinec… z toho jsem kadila magi kostky :D a pak japonský horory jako třeba Nenávist, Recyklace nebo Clona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2826
1.8.15 12:10

Mě osobně Sinister nenadchl, ale patří mezi ty lepší. Pak Insidious 1 a 2 (bylo to velmi zajímavé), na 3 jsem nekoukala, neboť se mi nechtělo „vracet se“. Ženu v černém též doporučuji, ale viděla jsem ji dávno :D

Já osobně miluji film Sirotčinec, to je prostě největší srdcovka, kterou jsem kdy zažila. Ten příběh je tak krásný a strašně smutný zároveň, a samozřejmě nechybí tajemno a duchové :).

Taky mám ráda lekačky - krváky a brutální filmy nemám ráda. Ale ještě je zajímavý Sirotek (ten je ale občas trochu brutální, nicméně lekací a „doufací“ scény typu - nechoď tam, nekoukej se tam, běž pryč - tam jsou :lol: Málem mě to připravilo o nervy, jak jsem z toho byla zoufalá :mrgreen:. Takže též doporučuji :mrgreen:

Příspěvek upraven 01.08.15 v 12:12

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2826
1.8.15 12:12

@mejdylko Sirotčinec je perfektní :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
289
1.8.15 12:44

Všechno, co už tu zaznělo, je super, já ještě doporučuju REC.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
1.8.15 13:00

Krvavý sníh, bylo mě z toho na :mrgreen: blití

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
1.8.15 13:38

Mám ráda Misery 8) a samozřejmě Osvícení- klasika…jo a taky se mi líbil Klíč a Ti druzí. Mám ráda, když horory mají hlavu a patu a mají nějaký dobrý příběh. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
2826
1.8.15 13:56

@verulicek Vidělas Sirotčinec? Jestli ne, vřele doporučuji. Perfektní příběh :potlesk:. Na „Ty druhé“ jsem zapomněla, taky je to velmi zajímavá podívaná :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
verulicek
1.8.15 14:32

@Gituš viděla ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie