Pomůže IUI? - asterzoospermie u přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 08:45
|U| přítel- asterzoospermie

Dobrý den, chci se zeptat snažíme se o mimi pomalu dva roky moje paní doktorka říkala že to nebudeme řešit. Přešla jsem k jiné a ta mě okamžitě nechala zařadit do IVF, následovně mi řekli že jestli ze budu mít vejcovody ok mohou mi udělat jen |U|.. teď jdu na nějaký test vejcovodu a přítel znova na spermiogram.. chci se zeptat má s tím někdo zkušenosti? Mohu otehotnet prirozene a tímto výsledkem? Jestli ne na jak dlouho to ještě je (ty vyšetření a tak dále)? Pomůže nám to |U|? Děkuju za odpovědi a vaše zkušenosti.. to čekání je hrozný :roll: :roll: omlouvám se za anonym

Reakce:
phedr
Stálice 100 příspěvků 10.06.19 09:22

IUI je inseminace, prostě ta nejméně invazivní metoda umělého oplodnění, pokud má tvůj přítel asthenozoospermie, tak by to mohlo pomoci. Ono se vždycky postupuje od toho jednoduššího, k tomu těžšímu. Problém tvého přítele se dá ovlivnit vitamíny, u mého manžela zabral Reproman a koenzym Q10, ale můžete zkusit i selzink (nejlevnější) nebo Folandrol (nejdražší, ale v centrech často doporučovaný. Přirozené otěhotnění není nikdy vyloučeno

m.andy88
Nováček 2 příspěvky včera v 19:12

Určitě je dobré posílit sperma vitamíny. Manžel bral selen, zinek, kotvičník, folandrol a Macu. Měl to doporučené přímo z CARu. Kromě folandrolu mám originál balení, která jsme v lékárně kupovali těsně než jsme zjistili že se zadařilo, tak mohu kdyžtak zaslat poštou za symbolickou cenu.. Folandrol mám 4ks /sáčky/ tak mohu přibalit.

Váš příspěvek
Reklama