Nesmesu HA, ale chtěla bych darovat vajíčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.19 15:02
Nesmesu HA, ale chtěla bych darovat vajíčka

Ahoj,
ráda bych darovala vajíčka, mám toho poměrně přečteno dost. Ale co jsem nikde nenašla je, co to udělá s psychikou? Celý život nesnesu ani hormonální antikoncepci- jsem úzkostlivá, protivna, boli mě žaludek a je mi na zvracení
Obavám se, ze při stimulaci bude asi ještě verši dávka :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kfětoslava
Závislačka 2898 příspěvků 06.06.19 15:06

Tak se na to vykašli. Pokud máš dost načteno, tak víš, že se bude jednat o hormonální bouři. Nedávala bych všanc své zdraví. Když chci páchat dobré skutky, daruji peníze na nějakou sbírku např.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 06.06.19 15:28

Ja prave stimuluji na 2 ivf. A krome nafoukleho bricha je mi fajn :lol: a to picham davky jak hrom. Nakonec je to jen tvoje rozhodnuti, ne nase.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17064 příspěvků 06.06.19 15:43
@Anonymní píše:
Ahoj,
ráda bych darovala vajíčka, mám toho poměrně přečteno dost. Ale co jsem nikde nenašla je, co to udělá s psychikou? Celý život nesnesu ani hormonální antikoncepci- jsem úzkostlivá, protivna, boli mě žaludek a je mi na zvracení
Obavám se, ze při stimulaci bude asi ještě verši dávka :(

Já bych se nebála následků těsně po, ale v dlouhodobém horizontu. Zvlášť pokud bych neměla děti a chtěla je.

Helca83
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 06.06.19 16:10

A proc chces darovat, kdyz nesnasis HA a stimulace je taky zalozena na hormonech? Jak to kdo zvlada, je velmi individualni, ale asi se da cekat, ze zena, ktera to dela pro sebe a je k tomu odhodlana, to zvlada lepe nez darkyne, pokud darkyne nesnasi HA :nevim: Navic si vezmi, ze pred samotnou stimulaci budou testy (krev, moc) a hlavne genetika, nevim tedy jak moc rozsahla genetika, ale co kdyz Ti tam vyjde nizka citlivost na hormony a budou Ti toho muset dat vic nez je prumerna davka? Vykaslala bych se na to.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 06.06.19 16:24

@Russet Nikdy nebylo prokazano ze punkce vajicek ovlivnuje budouci poceti.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17064 příspěvků 06.06.19 16:28
@Safrik píše:
@Russet Nikdy nebylo prokazano ze punkce vajicek ovlivnuje budouci poceti.

Nemyslím punkce. Myslím ta hormonální nálož. Nikdy nevíš, co s tebou udělá.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 06.06.19 16:34

@Russet Chlast a drogy jsou mnohem horsi. Nejaky hormonalni vykyv se da vzdy resit po stimulaci. A ne jen po stimulaci. Staci hloupa stitna zlaza. Nikomu nic neberu ani naopak, ja darkynim fandim, tady na emiminu je desitky zen ktere diky darkynim maji detatko.No ne?

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17064 příspěvků 06.06.19 16:48
@Safrik píše:
@Russet Chlast a drogy jsou mnohem horsi. Nejaky hormonalni vykyv se da vzdy resit po stimulaci. A ne jen po stimulaci. Staci hloupa stitna zlaza. Nikomu nic neberu ani naopak, ja darkynim fandim, tady na emiminu je desitky zen ktere diky darkynim maji detatko.No ne?

Hloupá štítná žláza se dá léčit. Ale jak se smíříš s tím, že máš někde polovinu sebe a nevíš o ní nic? Mně netrápí, že naprosto pro mě cizí žena nemůže otěhotnět, jako ji netrápí, jaké nemoci mám já.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 06.06.19 16:54

@Russet Znam dve zeny ktere jsou darkyne a ani jedna nad tim takhle nepremysli. Odberem vajicek to pro ne zhaslo. Neni zena ktera jde darovat vajicka pro to aby nekomu pomohla, jde kvuli penezum, tak to proste je. Netrapi je co se pak deje dal.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 06.06.19 16:55

@Russet A jinak, deti z umeleho oplodneni jsou vymodlene, deti z umeleho oplodneni+darovaneho vajicka jsou jeste vic nez vymodlene. Takze ver ze je o ne krasne postarano.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 855 příspěvků 06.06.19 16:55
Safrik
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 06.06.19 16:59

@Afrikana v poslednim odstavci je ze se vysledky vyzkumu potvrzuji i vyvraceni. Az mi to rekne lekar, budu tomu verit.

Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17064 příspěvků 06.06.19 16:59
@Safrik píše:
@Russet Znam dve zeny ktere jsou darkyne a ani jedna nad tim takhle nepremysli. Odberem vajicek to pro ne zhaslo. Neni zena ktera jde darovat vajicka pro to aby nekomu pomohla, jde kvuli penezum, tak to proste je. Netrapi je co se pak deje dal.

To je smutný.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 06.06.19 17:00

@Russet Souhlasim, ale je to tak..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama