Ublížil jsem jí

Anonymní
11.5.18 18:06

Ublížil jsem jí

Ahoj, nenašel jsem lepší sekci kde to napsat, jestli je tu jiná kde se to hodí, prosím Adminstátora přehodit do sekce.

Začalo to minulý rok 30.6.2017. kde jsem začal s jednou holkou hrát jednu hru a začali jsme se bavit, pokračovalo to celé prázdniny kde jsme si každý den prostě psali a hráli a bavili se spolu, svěřila se mi i já jí dost krát..

Jenže pak si našla novýho kluka a docela mě to naštvalo tak jsem jí začal nadávat pak jsem se jí omluvil a překousl to.. Pak zase znova jsem se dokázal naštvat a nadával jí znova, strašně mě to všechno mrzí a chtěl bych to všechno zpět.. Psal jsem jí že mě to všechno mrzí a tak ale už mě nechce ani vidět..

Dámy mohli by jste mi nějak pomoct jak se jí omluvit aby mi dala další šanci ke kamarádství? O vztah mi s ní nikdy nešlo, jen byla strašně super holka který jsem věřil, vím že jsem to posral :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22783
11.5.18 18:08

Spíš bych doporučila jí, aby to zůstalo, jak je. POchopit se to dá jednou, ne opakovaně. Už bych nevěřila, že tak nebudete reagovat pokaždé, když se vám nebude něco líbit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3154
11.5.18 18:11

Zajdi si k psychologovi, ať tě naučí zvládat emoce 8o Jako fakt super kámoš, něco se mu nelíbí, tak začne nadávat… Holka udělala dobře. Pro tebe to budiž ponaučením, že nic vyřčeného opravdu nejde vzít zpátky a že se podle toho má člověk chovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
11.5.18 18:11
@Anonymní píše:
Ahoj, nenašel jsem lepší sekci kde to napsat, jestli je tu jiná kde se to hodí, prosím Adminstátora přehodit do sekce.

Začalo to minulý rok 30.6.2017. kde jsem začal s jednou holkou hrát jednu hru a začali jsme se bavit, pokračovalo to celé prázdniny kde jsme si každý den prostě psali a hráli a bavili se spolu, svěřila se mi i já jí dost krát..

Jenže pak si našla novýho kluka a docela mě to naštvalo tak jsem jí začal nadávat pak jsem se jí omluvil a překousl to.. Pak zase znova jsem se dokázal naštvat a nadával jí znova, strašně mě to všechno mrzí a chtěl bych to všechno zpět.. Psal jsem jí že mě to všechno mrzí a tak ale už mě nechce ani vidět..

Dámy mohli by jste mi nějak pomoct jak se jí omluvit aby mi dala další šanci ke kamarádství? O vztah mi s ní nikdy nešlo, jen byla strašně super holka který jsem věřil, vím že jsem to posral :(

Kolik ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.18 18:18
@Dojcanis píše:
Kolik ti je?

18 a jí 16

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.18 18:20
@Helileli píše:
Zajdi si k psychologovi, ať tě naučí zvládat emoce 8o Jako fakt super kámoš, něco se mu nelíbí, tak začne nadávat… Holka udělala dobře. Pro tebe to budiž ponaučením, že nic vyřčeného opravdu nejde vzít zpátky a že se podle toho má člověk chovat.

Tak ono šlo o to že mi psala že mě miluje, já k ní něco taky cítil ale né to že bydlíme od sebe asi 300 km… Takže jsem nevěděl co jsem měl udělat, jinak byla s tím klukem od října, za půl roku jsem se změnil dost..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.18 18:24
@vokishka píše:
Spíš bych doporučila jí, aby to zůstalo, jak je. POchopit se to dá jednou, ne opakovaně. Už bych nevěřila, že tak nebudete reagovat pokaždé, když se vám nebude něco líbit.

Já jí chápu do jaký situace jsem jí dal, byl jsem pro ní člověk kterýmu mohla věřit, vím že jsem to podělal ale já fakt nevěděl jestli to myslí vážně že mě miluje nebo ne.. stejně by to asi neklapalo být 300 km od sebe

• Citovat
  • Nahlásit
4431
11.5.18 18:26

Jesti jsi jí nikdy nechtěl na vztah, tak proč jsi jí nadával, když ona si někoho na vztah našla? Sorry, ale kamaráda jako jsi ty, bych být jí, už nechtěla a mohl by se omlouvat do aleluja.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.18 18:33
@Paola21 píše:
Jesti jsi jí nikdy nechtěl na vztah, tak proč jsi jí nadával, když ona si někoho na vztah našla? Sorry, ale kamaráda jako jsi ty, bych být jí, už nechtěla a mohl by se omlouvat do aleluja.

Chápu no, vím že jsem to podělal, nevím proč jsem to ani vlastně udělal… :zed: Děkuju teda za rady, nechám jí už být, můžete tedy považovat za vyřešený. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
4431
11.5.18 18:38
@Anonymní píše:
Chápu no, vím že jsem to podělal, nevím proč jsem to ani vlastně udělal… :zed: Děkuju teda za rady, nechám jí už být, můžete tedy považovat za vyřešený. :nevim:

Omluvil ses, teď je na ní, zda omluvu přijme.. dej jí čas no. Chybovat je lidské, ale ten druhý to né vždy musí skousnout a odpustit. Hlavně že jsi se změnil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.18 18:45
@Paola21 píše:
Omluvil ses, teď je na ní, zda omluvu přijme.. dej jí čas no. Chybovat je lidské, ale ten druhý to né vždy musí skousnout a odpustit. Hlavně že jsi se změnil.

Já se jí omlouvil už v únoru, napsala mi jen že popřemýšli a uvidíme, ale 3 měsíce už nepíše takže jí nechci s tím otravovat, začal jsem na sobě pracovat a dále a teď jsem si na to znova vzpomněl a nemůžu to dostat z hlavy ven :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
12406
11.5.18 18:57
@Anonymní píše:
Tak ono šlo o to že mi psala že mě miluje, já k ní něco taky cítil ale né to že bydlíme od sebe asi 300 km… Takže jsem nevěděl co jsem měl udělat, jinak byla s tím klukem od října, za půl roku jsem se změnil dost..

A s čím ses ji sveril Ty? Bojíš se, ze Te ted „roznese“ po médiích?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
11.5.18 18:58
@Anonymní píše:
Chápu no, vím že jsem to podělal, nevím proč jsem to ani vlastně udělal… :zed: Děkuju teda za rady, nechám jí už být, můžete tedy považovat za vyřešený. :nevim:

milej zlatej miluješ ji tak jí to řekni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.5.18 19:22
@Anonymní píše:

Dámy mohli by jste mi nějak pomoct jak se jí omluvit aby mi dala další šanci ke kamarádství? O vztah mi s ní nikdy nešlo, jen byla strašně super holka který jsem věřil, vím že jsem to posral :(

To je jednoduché prostě ji miluješ proto jsi hysterický a děláš to co děláš. Jako vztah na dálku je špatný to vím sama z vlastní zkušenosti a to šlo jen o 70km.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
11.5.18 19:25

Taky jsem měl kdysi jednu takovou kamarádku… hrozně těžce nesla, když jsem si našel známost (byť ona měla přítele a spolu jsme se znali několik let). Končilo to tak, že mi dělala hysterický scény a posílala vyčítací zprávy… skončilo to velkou hádkou, blokací čísla i FB a několik měsíců o ní nevím. A jsem rád… :)

Zkrátka, člověk si musí uvědomit meze chování a slušnosti. A když to podělá, je fajn, když se dovede omluvit. Ale je jen na tom druhým, aby uznal, jestli je ochoten se s tímhle člověkem dále stýkat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama