Ubrecene roční dítě

Anonymní
25.10.19 10:23

Ubrecene roční dítě

Zdravím, už je to celkem dlouho co můj roční synek prořve celý den i noc. :,( Je to už na palici nevím proč, to dělá najezený je vykoupaný atd…hraju si sním prostě normalni výchova, ale už to přehání s tím brecenim bezdůvodně brečí chvíli je v pohodě a za pár minut je jako jiné uřvané dítě, které je vzteklé mlátí se do hlavy škrábe se já už nemám na něj sílu tak ho nechávám vybrecet, když ho vezmu do náruče nebo přítel tam nás škrábe a bije. Nic nepomáhá ani útěcha. Zkouší si vše vybrecet, ale nedovolím mu to.To se ještě víc vzteká. Mám to řešit s doktorem? U obvodního? Nebo co mám dělat? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17908
25.10.19 10:25

Něco ho trápí. Já bych se bála, že má něco zlomeného třeba. Jídlo, spánek, zima, co my víme, jak to doma vedete a co všechno bereš jako jasné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15384
25.10.19 10:31

Hele zajděte za pediatrem, ať prověří, jestli to není třeba nějakou potravinovou nesnášenlivostí - třeba ho prostě pořád bolí břicho a proto je nešťastný.

Nechat ho vybrečet, takhle malého není úplně optimální přístup, zatím ho nemůžeš rozmazlit, to se řešíš až v okamžiku, kdy se batole naučí říkat ne, já nechci.

Spíš na něj zkus chvíli být o fous hodnější, víc ho konejšit, jestli se nechá nosit třeba v nosítku, tak ho mít víc na těle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.19 10:33

Zlomené Nic nemá nedávno byl u doktorky na kontrole je zdravý začíná chodit leze vedeme to normalne jídlo má každou chvíli denně spi třeba 1hodku někdy 2 já opravdu nechápu to jeho breceni třeba jdu na WC položím ho na nazem on začne mít historické záchvaty a brečí dnes ráno ve 3 hodiny probrecel asi 2 hoďky. Zase jsem ho utěšovala atdd nepomáhá to. Pokud chcete někdo mít hnusný komentáře tak raději ani nepiste. Já nepotřebuju být ještě víc ve stresu diky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.19 10:36

@Ou Já ho samozřejmě nenechavam brečet hodiny a hodiny max minuta a je u mě na rukou nebo ho objímám a pusinkuju :* je to přeci moje láska, mrzí mě, že pořád brečí, ale dnes zavolám už doktorce a řeknu ji to. :(

• Citovat
  • Nahlásit
1615
25.10.19 10:44

Jsou nějaké typické chvíle, kdy nebrečí? Zkoušelas ho třeba uvázat do šátku a nosit na sobě? Možná prožívá nějakou silnou separační úzkost. S pediatrem bych to ale řešila určitě taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.19 10:47

Nechat vybrečet dítě které ti nemá jak říct proč brečí? Protože ty na to nemáš nervy a usoudila jsi, že je rozmazlený a chce si vše vyřvat? :zed:
Teď ti napíšu, že může mít třeba bolesti to tě nenapadlo? My co trávíme čas na dětské onkologii víme, že u malých dětí se spousta onemocnění projevovala právě nespokojeností, pláčem. Nebo už z tebe cítí jak jsi podrážděná a nemáš na to nervy a tak řve kvuli tobě. A opravdu takhle malému dítěti nestačí ke štěstí být najezené a vykoupané, hlavně to chce klid a pohodu doma.

• Citovat
  • Nahlásit
25.10.19 10:51

Našemu malému je čerstvě rok a všimla jsem si, že je ubrečenější. Někam ho položit a odejít jde akorát když jí nebo je do něčeho zabraný. Jinak se plahočí za mnou a řve. Takže je se mnou na WC, v koupelně, sedí a jí na lince když vařim.. celkově to byl takovej usměváček a poslední dobou je těžký ho něčím zabavit, pořád pofňukává, je naštvaný… Zdravotně mu nic není. Někde jsem četla, že rok je dost zlomové období pro dítě, tak je to možná jen nějaká fáze. :nevim: Hlavou chodí mlátit o naše hlavy ale plácá po sobě kolikrát celkem silně nebo se tahá za vlasy. Chodí i později spát, víc jí - všechno se mu holt v tom minisvětě mění tak je z toho nervózní. Myslím si, že ani u vás to nebude nic strašného. Možná jen zoubky. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7173
25.10.19 11:09

Nenapadly te treba zuby? Nekdy se stane, ze prvni jsou ok, ani o nich nevis a dalsi fakt boli. On ti to nema jak rict. Kdyby byl spokojeny, neplace. Tohle je divny, podle me ho neco boli. Takove male dite tezko vi, ze by si placem neco vymohlo. Zajdi k dr a res to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3862
25.10.19 11:22

Třeba mu jen rostou stoličky, to děcka vyvádějí dost, mrkni. Ale jak tady všechny zarytě tvrdí, že mu něco musí být… To jste nikdo neměl vzteklé dítě? Prostě obyčejné vzteklé dítě, kterému fakt nic není, ale od povahy takové? Já ano a věřte, že člověk už pak nemá sílu neustále dělat šaška a zlepšovat náladu a vyřvat ho nechá. Dcera taková byla a je komplikovaná dodnes a to už má 7. Takže já to zoufalství až naštvání fakt chápu. :nevim: A opravdu s snažila si něco vyřvat už v roce, to mi vůbec nepřipadá brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15686
25.10.19 11:37

Napadlo mě, že může prožívat nějakou frustraci, se kterou si neví rady. Můžeš mu pomoct tím, že zkusíš vysledovat, kdy se vzteká, jestli spíš při hře nebo třeba při jídle. A pak mu vyjádřit porozumění. Někdy děti ani nestojí o to, abychom jim pomáhaly, ale potřebuji cítit, že jim máma rozumí.
Jinak konkrétně to, že si něco zkouší vyřvat, není na pediatra, ale jedná se o typický projev batolat, začínající období vzdoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
25.10.19 11:56

Ahoj. Mám ted také roční holčičku a přesně, jak tu někdo píše…když je u mě, tak v pohodě, jakmile ji položim a jdu něco dělat, tak začne knourat. Snažim se jí zabavit. Občas jí zaujme nějaká hrající hračka nebo jí pustim písničky a nebo opravdu to jídlo. Začla dělat hodně to, že za mnou příleze, chce se pomazlit a pak si třeba hraje dál. Ted má hodně mazlící období. Nedávno nás taky trápily zoubky, horečky, probrečené noci, dny… ale poslední dobou trpíme i na prdíky, dávám jí pít fenyklový čaj a je to lepší… určitě bych to zkusila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
25.10.19 12:59

A nevynucuje si jen to být pořád u tebe, respektive na rukou? Toho jsem se třeba bála já, že se dcera naučí se furt nosit a já se nehnu. Takže sice jsme byly furt spolu, ale pokládala jsem jí vedle sebe a když jsem šla třeba na záchod, tak šla do ohrádky. Párkrát si chvilku pořvala, ale pak v pohodě a bylo. Jinak mě ještě napadá, nemůže to být bříško? Kolika, větry nebo tak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat