Úbytek kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 11:46
ubytek kojeni

Mile maminky, prosim o radu, svou dceru kojim, nyni ma 11m. S prikrmy moc uspech nemam, snazim se.Ji velmi malo, par lzicek, par lzicek jogurtiku, par lzicek obeda maso-zelenina, kousek ovoce, drobet presnodavky.Nyni i pres tak male porce pocituji ubytek mleka, je to mozne? Co delat? Chci jeste kojit, v noci spinka krasne budi se dvakrat.Nebo uz proste u me mlicko doslo? dekuji

Přečtěte si článek: Osvědčené tipy, jak podpořit laktaci

Reakce:
Alyss1
Závislačka 2873 příspěvků 1 inzerát 21.11.18 12:53

Co znamena ze pocitujes ubytek mleka? Jak?

lucynka25
Echt Kelišová 7954 příspěvků 1 inzerát 22.11.18 11:58

A jak často kojíš přez den? Dítě je asi spokojené, když spí skoro celou noc, buď za to ráda, já vstávám třeba 6× k 15.ti měsíční.
Mlíko ti nedojde dokud budeš kojit.Polyká dítě při sání? Ta moje mrška ze mě má v noci z poloviny jen dudlík :roll:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11316 příspěvků 23.11.18 15:43

Zakladatelko, podle čeho poznáte úbytek? Případně doporučím se obrátit tady do online laktační poradny.

Držím palce!
Monika

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >