Úbytek váhy v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 13:20
Úbytek váhy v těhotenství.

Dobrý den, chtěla bych se poradit. Jsem v 10. Týdnu těhotenství a zhubla jsem za necelý měsíc 6 kilo. Jsem drobnější postavy mam 160cm a před otěhotněním jsem měla 54kg teď jsem zhubla na 48kg. Nemůžu nic sníst, co sním je za 10minut venku. Jediné co můžu je ledová tříšť a ledový zelený čaj. Jsem už fakt bezradná a bojím se aby to nemělo nějaký vliv na miminko.

Přečtěte si článek: Jak probíhá 10. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Meridene
Povídálka 25 příspěvků 27.02.19 13:25

A co na to lékař? Šest kilo za měsíc je hodně.

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9461 příspěvků 27.02.19 13:27

6 kilo je hodně, já taky hubla ten první trimestr, ale tak 5 kilo za 3 měsíce ne za jeden :think: porad se s dr, a ber aspoň nějaké vitamíny pro těhotné.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 13:29
@Meridene píše:
A co na to lékař? Šest kilo za měsíc je hodně.

Rekl že je to normální věc a že čím hůř je mě, tím lépe je miminku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 13:30
@Kriss Tina píše:
6 kilo je hodně, já taky hubla ten první trimestr, ale tak 5 kilo za 3 měsíce ne za jeden :think: porad se s dr, a ber aspoň nějaké vitamíny pro těhotné.

Jenže já zvracim i ty vitamíny, v žaludku fakt nic neudrzim.

Meridene
Povídálka 25 příspěvků 27.02.19 13:31
@Anonymní píše:

A ty se cítíš jak? Já za první tři měsíce zhubla 7 kilo a byla v pohodě, ale tvoje výchozí váha už je nízká, já byla silnější.

Echt Kelišová 9461 příspěvků 27.02.19 13:32
@Anonymní píše:

Tojo, mě taky dr řekla že nevolnosti značí prosperující těhotenství, ale musíš jist aspoň něco málo, a hlavně pitný režim. Hubnout 6 kilo měsíčně to je tak o kolaps.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 13:33
@Meridene píše:
A ty se cítíš jak? Já za první tři měsíce zhubla 7 kilo a byla v pohodě, ale tvoje výchozí váha už je nízká, já byla silnější.

Nemůžu jít ani do krámu, sotva se vykoupu. Neustále mám pocit motání hlavy a pořád nízký tlak no tak nevím pan doktor řekl že je to úplně normální ale mě to nepřijde..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 13:35
@Kriss Tina
@Kriss Tina píše:
Tojo, mě taky dr řekla že nevolnosti značí prosperující těhotenství, ale musíš jist aspoň něco málo, a hlavně pitný režim. Hubnout 6 kilo měsíčně to je tak o kolaps.

Já se najim ale hned během několika minut to vyzvracim. Zvracim i v noci akorát nevím co. Poslední dva dny zvracim i ten zelený čaj.

Veveruska66
Povídálka 13 příspěvků 27.02.19 13:36
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se poradit. Jsem v 10. Týdnu těhotenství a zhubla jsem za necelý měsíc 6 kilo. Jsem drobnější postavy mam 160cm a před otěhotněním jsem měla 54kg teď jsem zhubla na 48kg. Nemůžu nic sníst, co sním je za 10minut venku. Jediné co můžu je ledová tříšť a ledový zelený čaj. Jsem už fakt bezradná a bojím se aby to nemělo nějaký vliv na miminko.

A zkusila sis dojít do nemocnice na infuze, mne zabraly, taky jsem nemohla vůbec jist ani pít. Hodně mi pomohly torecan čípky, co mi doporučili v nemocnici. :kytka:

Echt Kelišová 9461 příspěvků 27.02.19 13:42
@Anonymní píše:
Nemůžu jít ani do krámu, sotva se vykoupu. Neustále mám pocit motání hlavy a pořád nízký tlak no tak nevím pan doktor řekl že je to úplně normální ale mě to nepřijde..

Tohle sem měla taky, pořád teda mám a to sem začla 3. trimestr :zed: se úplně bojím vyjít sama ven abych sebou někde nesekla. Zkus ještě konzultaci s jiným dr, možná by ti dali infuze, aspoň to piti fakt potřebuješ. Colu třeba neudrzis? Nebo cokoliv se zázvorem uklidňuje těhotenské nevolnosti.

Meridene
Povídálka 25 příspěvků 27.02.19 13:42
@Kriss Tina
@Anonymní píše:

A to ti říká gynekolog? Tak zkus obvodního a řekni, že je ti proštěnky až takhle zle. To asi normální není. Co když sebou někde bacíš?

Tichošlápek
Extra třída :D 13623 příspěvků 27.02.19 13:45

Nech si napsat cipky proti nevolnosti a když ti bude hodně zle, tak do nemocnice na infuze. Měla jsem hodně podobný problém, nepodceňuj to nebo sebou seknes někde venku a lidi prd vědí, ze jsi těhotná ;)

tulipán
Závislačka 4046 příspěvků 27.02.19 14:28

Ja jsem brala Torecan cipky, jinak bych to asi nedala, leela jsem jako placka, uplne vystavena, hlava se mi motala. Ale me te krat doktorka rikala, ze nevi, jestli to dam, ze kdyz jsem ji volala, tak to tak nevypadalo, jako kdyz me videla nazivo… Ve tetim mesici uz byly nevolnosti snesitelnejsi, celodenni, stredne silne, ale bez zvraceni. Take jsem v te dobe objevila kouzlo jedle sody s vodou, to mi pomohlo strasne moc.

Uživatel je onlineAnnabela11
Závislačka 3500 příspěvků 27.02.19 15:01
@Anonymní píše:

Sestřenice měla to samé nenabrala za celé těhotenství ani gram zhubla 10kg… Dítě zdravé 3,500g

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama