Reklama

Účes na polonézu

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Martina Milková
Povídálka 16 příspěvků 06.12.17 21:45
Účes na polonézu

Mám takový problém ještě jeden tak se zde zase obracím. Jak jsem psapa v minulém příspěvku, tak tančím polonézu. A potrebuji radu na účes který si mám nechat učesat. Mám představu s fotkou číslo 1, a máte někdo zkušenosti s fotkou 2? A chtela bych to do fotky 3 si nechat udělat a asi nakulmovat zbytek. Co vy na to?

Reklama

Reakce:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22831 příspěvků 06.12.17 22:05

@Martina Milková mě se nejvíc líbí 3, ale musí na to být vlasy takové hustoty, jako jsou na fotce.

Martina Milková
Povídálka 16 příspěvků 06.12.17 22:07

@lleennttiillkkaa
Hustotu mám a celkem dost

badela
Echt Kelišová 8924 příspěvků 06.12.17 22:07

@Martina Milková pěkný :palec:… je to taková vylepšená kačenka, přesně na to jsem myslela v souvislosti s polonézou, cokoliv na ten styl bude super, pod sponu pořádnou gumičku, ať se to nevykroutí ven.

Martina Milková
Povídálka 16 příspěvků 06.12.17 22:09

@badela
Poradím se s kadeřnicí a uvidím

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu: Dejte pokutu všem, nebo uvidíte!

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >