Účes na polonézu

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martina Milková
Povídálka 16 příspěvků 06.12.17 21:45
Účes na polonézu

Mám takový problém ještě jeden tak se zde zase obracím. Jak jsem psapa v minulém příspěvku, tak tančím polonézu. A potrebuji radu na účes který si mám nechat učesat. Mám představu s fotkou číslo 1, a máte někdo zkušenosti s fotkou 2? A chtela bych to do fotky 3 si nechat udělat a asi nakulmovat zbytek. Co vy na to?

Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22887 příspěvků 06.12.17 22:05

@Martina Milková mě se nejvíc líbí 3, ale musí na to být vlasy takové hustoty, jako jsou na fotce.

Martina Milková
Povídálka 16 příspěvků 06.12.17 22:07

@lleennttiillkkaa
Hustotu mám a celkem dost

badela
Echt Kelišová 8927 příspěvků 06.12.17 22:07

@Martina Milková pěkný :palec:… je to taková vylepšená kačenka, přesně na to jsem myslela v souvislosti s polonézou, cokoliv na ten styl bude super, pod sponu pořádnou gumičku, ať se to nevykroutí ven.

Martina Milková
Povídálka 16 příspěvků 06.12.17 22:09

@badela
Poradím se s kadeřnicí a uvidím

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >