Úchyl - jsem já ta divná ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 16:03
Úchyl - jsem já ta divná ?

Ahoj, prosím, o uchování anonymity. Půjčila jsem si kamarádky profil a nechci, aby lidé v okolí věděli co se stalo. Ví, to jen ona.

Jsem 30 letá žena, s partnerem, bez dětí.

Dnes ráno na facebooku jsem olajkovala jedenpříspěvek známému - známý ve slova smyslu, že se známé od vidění, prakticky, kromě " dobrý den " jsme spolu za celé roky nepromluvili. Spíš je to, dle mého, cizí člověk.

Skoro ihned mi napsal vzkaz s přáním hezkého dne. Poděkovala jsem a napsala mu totéž. Tím to pro mě skončilo.

Pak to začalo: nevykej mi, a jestli nežiju v Praze, že nejsem teď vůbec vidět.
Na to jsem odpověděla s rezervou. Prostě neutrální odpověď: kdepak, pořád na našem okrese.
Napsal, že si vzpomněl, kde bydlím, že mu to říkala ta kamarádka (od které píši), a že je to správna a rozumná ženská s nadhledem, prostě prima.

A já blbka jsem mu to odkývala, že souhlasím a co on, zda pracovní víkend?

A přišlo mi od něj toto:

Ne ne, Petro, mám volný víkend. Tak trochu lenoším, to já moc rád.
Jinak mám docela v osobním životě „pěkný“ problémy. Budu to muset vyřešit, ale nemám k tomu odvahu. Kdybys to chtěla vědět, tobě to povím. Nikomu jinému. Když jsem tě před těmi asi 5 lety vídával, moc ses mi líbila. Ale pak jsi zmizela. Ty máš úžasný charisma takové tajúplné ženy, to se mi líbilo.

Jako chápete to? Před 5 lety mi bylo 50 let, vypadám o dost mladší, než jsem celý život. Jemu je 50+ let.

Konverzaci jsem ukončila, prostě bez odpovědi. Jsem zadaná, a i kdyby ne, on je, ni mi neříká, ani se neznáme.

Potom jsem se od kamarádky dozvěděla, že má podmínku za obtěžování (písemné) psaní 15 letým holkám.

A teď k věci, jsem ta divná, když mě na jedné straně neskutečně se… pedofilové co jedou po dětech nebo znásilní i ženu… A na druhé straně mi zvedá ego, imponuje jeho chování ke mě?

Připadám si divně, mám vztek na jedné straně - obtěžování dětí atd a to, že mě - cizí osobě tohle píše. Na druhé straně, že se mu líbím - potěší.

:nevim: :zed: Děkuji a omlouvám se, trochu mi to dnes vězí v hlavě. Nehledě na to, že jsem rejpavě okomentovala jeho sdílený příspěvek, kde 88 let chlap má o 60 let mladší ženu a ta s ním nechce mít sex. Rýpla jsem si a hned mi od něj přišla odpověď (lichotky) + co dělám? 8o :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petra Z
Hvězda diskuse 52210 příspěvků 04.11.18 16:08

Jsem 30 letá žena
A
Jako chápete to? Před 5 lety mi bylo 50 let, vypadám o dost mladší, než jsem celý život. Jemu je 50+ let.
:nevim: asi nechápu já

Helileli
Závislačka 3055 příspěvků 04.11.18 16:08
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím, o uchování anonymity. Půjčila jsem si kamarádky profil a nechci, aby lidé v okolí věděli co se stalo. Ví, to jen ona.

Jsem 30 letá žena, s partnerem, bez dětí.

Dnes ráno na facebooku jsem olajkovala jedenpříspěvek známému - známý ve slova smyslu, že se známé od vidění, prakticky, kromě " dobrý den " jsme spolu za celé roky nepromluvili. Spíš je to, dle mého, cizí člověk.

Skoro ihned mi napsal vzkaz s přáním hezkého dne. Poděkovala jsem a napsala mu totéž. Tím to pro mě skončilo.

Pak to začalo: nevykej mi, a jestli nežiju v Praze, že nejsem teď vůbec vidět.
Na to jsem odpověděla s rezervou. Prostě neutrální odpověď: kdepak, pořád na našem okrese.
Napsal, že si vzpomněl, kde bydlím, že mu to říkala ta kamarádka (od které píši), a že je to správna a rozumná ženská s nadhledem, prostě prima.

A já blbka jsem mu to odkývala, že souhlasím a co on, zda pracovní víkend?

A přišlo mi od něj toto:

Ne ne, Petro, mám volný víkend. Tak trochu lenoším, to já moc rád.
Jinak mám docela v osobním životě „pěkný“ problémy. Budu to muset vyřešit, ale nemám k tomu odvahu. Kdybys to chtěla vědět, tobě to povím. Nikomu jinému. Když jsem tě před těmi asi 5 lety vídával, moc ses mi líbila. Ale pak jsi zmizela. Ty máš úžasný charisma takové tajúplné ženy, to se mi líbilo.

Konverzaci jsem ukončila, prostě bez odpovědi. Jsem zadaná, a i kdyby ne, on je, ni mi neříká, ani se neznáme.

Potom jsem se od kamarádky dozvěděla, že má podmínku za obtěžování (písemné) psaní 15 letým holkám.

A teď k věci, jsem ta divná, když mě na jedné straně neskutečně se… pedofilové co jedou po dětech nebo znásilní i ženu… A na druhé straně mi zvedá ego, imponuje jeho chování ke mě?

Připadám si divně, mám vztek na jedné straně - obtěžování dětí atd a to, že mě - cizí osobě tohle píše. Na druhé straně, že se mu líbím - potěší.

:nevim: :zed: Děkuji a omlouvám se, trochu mi to dnes vězí v hlavě. Nehledě na to, že jsem rejpavě okomentovala jeho sdílený příspěvek, kde 88 let chlap má o 60 let mladší ženu a ta s ním nechce mít sex. Rýpla jsem si a hned mi od něj přišla odpověď (lichotky) + co dělám? 8o :roll:

Asi jsem dneska nějak zabrzděná, nechápu :nevim:

Petra Z
Hvězda diskuse 52210 příspěvků 04.11.18 16:09

@Helileli nechápeme stejně :mrgreen:

Anka1313
Závislačka 2876 příspěvků 04.11.18 16:11

Nerozumím, jsi 30 letá žena nebo Ti bylo před 5 lety 50 :nevim: ???

Anka1313
Závislačka 2876 příspěvků 04.11.18 16:13

Koukám, že než jsem to na tom telefonu nadatlovala, sešlo se nás nechápajících víc :mrgreen:

boball
Echt Kelišová 9363 příspěvků 04.11.18 16:14

@Petra Z A není to překlep,mě příde,že je s partnerem třicet let.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 16:14

Pardon, bylo mi, LOGICKY, 25 let. Jsem na tel a do toho pracuji.

Kaileee
Kecalka 461 příspěvků 04.11.18 16:14

bože, troll a ještě hloupej…
vždycky jak něco začíná „píšu přes profil od kamarádky“ tak je to jasný

Halamka
Závislačka 3700 příspěvků 04.11.18 16:15

Tak to se nepovedlo. Zkusíme tedy jiný trapný příspěvek pod anonymně?? :mrgreen:
Kdyby si to trollové aspoň po sobě četli. Teď vychází za hlupáka na první pohled. :zed:

Jjanek
Povídálka 29 příspěvků 04.11.18 16:16

Ahoj. Normální budeš spíš ty. Vím jake to je, když tě nekdo obtěžuje nevyžádanýma zprávama. A musím přiznat že po asi 2 měsících jsem byl už uplně bezradný.
Ale jediná možnost, krom soudu, je prostě nereagovat a vydržet. Bohužel hodně lidí udělá spoustu kravin, v domění že to pomůže…a až později zjistí, že to utrpení jen prodlouží.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.18 16:19

Jsem si bláhově myslela, že si chce jen povídat. Pak ten divný vzkaz a nakonec informace od kamarádky. Jsem z toho lehce mimo. :nevim: :think:

Denisa56
Kelišová 6441 příspěvků 04.11.18 16:40

Takovej elaborát kvůli tomu, že ti nějakej ichtyl napsal, že ses mu před pěti lety líbila? A fakt je ti třicet? :mrgreen:

pikola
Neúnavná pisatelka 19462 příspěvků 04.11.18 16:41

Nechápu,co je na tom tak divnyho, tak se evidentně nudí a představu, že každej kdo mu dá lajk o něj má nějak extra zájem. Prostě je vlezlej

Maja25
Závislačka 3890 příspěvků 04.11.18 16:58

Ty máš v přátelích člověka kterého neznáš? A vlastně cizímu člověku jen tak něco olajkuješ? Čemu se tedy pak divíš?
Chlapi mají jiné myšlení než ženy, to je jasné od nepaměti. Asi takhle. Měj v přátelích jen přátele a ne kde koho a nemusíš takové rádoby problémy řešit. A nebo ještě lépe, zruš si FB a máš klid. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >