Účinek hormonální antikoncepce

25.3.17 12:37

Účinek HA

Ahoj, vím, že to bude znít hloupě, ale stala se mi taková nehoda.. beru antikoncepci skoro na minutu přesně, ale spetla jsem si hodinu a dala jsem si ji do pusy o hodinu dřív a ještě, než jsem prášek stačila spolknout jsem si uvědomila, že mám ještě hodinu a výtahla jsem si ho z pusy ven, ale už byl trochu rozmočený a na prstech mi zůstalo trochu prášku, tak jsem ho rychle dala zpátky do pusy a zapila… ale mám blbej pocit z toho, že se třeba nemohl vstřebat správně už. Co myslíte? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

25.3.17 12:42

To bude v pohodě, podle mě vstřebání bude normální (a i kdyby ne, když všechny ostatní pilulky byly správně, nic se neděje). A příště nemusíš hrotit ani tu hodinu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32
25.3.17 12:44

@market77 neboj se, vsechno je v poradku, pokud to nebyla pulka prasku, ale mela jsi na ruce jen stopu. Hlavne neyndavat priste z pusy, o hodinu driv nebo pozdeji nema na funkci vliv. I kdyz je uctyhodne jak jsi zodpovedna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 12:51
@market77 píše:
Ahoj, vím, že to bude znít hloupě, ale stala se mi taková nehoda.. beru antikoncepci skoro na minutu přesně, ale spetla jsem si hodinu a dala jsem si ji do pusy o hodinu dřív a ještě, než jsem prášek stačila spolknout jsem si uvědomila, že mám ještě hodinu a výtahla jsem si ho z pusy ven, ale už byl trochu rozmočený a na prstech mi zůstalo trochu prášku, tak jsem ho rychle dala zpátky do pusy a zapila… ale mám blbej pocit z toho, že se třeba nemohl vstřebat správně už. Co myslíte? 8o

Neboj, já zapomínala brát HA, vynechals jsem i 24hodin, a působila předchozí dávka. Až jednou jsem zapoměla dva dny a otěhotněla jsem. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.17 13:11

Hodina plus minus nemá vliv. Detaily viz příbalový leták - u té, co jsem používala já, byla deklarována přípustná odchylka 12 hodin bez ovlivnění účinku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1972
25.3.17 13:55

Jejda neber to až zas tak vážně, ano má se brat pravidelně, ale až zas tak ne, jsou ženský který zapomínají i dny, a nic já ji taky neberu na hodinu přesně prostě ráno každý den, ale jestli v 7 nebo v 11 to neřeším :) příště kdyby se ti to stalo, určitě polkni a nevytahuj z pusy, bude to určitě lepší než toto :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama