Účinné léky na kvasinky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.6.22 10:35

ucinne leky na kvasinky

Cauky holky, uz se zase potykam s kvasinky, mam to tam zarudle, pali to pri curani, svedi to a mistama i boli. Neni to tak dlouho a vyuzila jsem 3× vaginalni tabletu clotrimazol + obcas mazla masti. Prislo mi ze jsem to asi nedolecila. Nejaky typ na volne dostupny lek? Zajdu dnes do lekarny :) dekuji mooc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.6.22 10:43
@Anonymní píše:
Cauky holky, uz se zase potykam s kvasinky, mam to tam zarudle, pali to pri curani, svedi to a mistama i boli. Neni to tak dlouho a vyuzila jsem 3× vaginalni tabletu clotrimazol + obcas mazla masti. Prislo mi ze jsem to asi nedolecila. Nejaky typ na volne dostupny lek? Zajdu dnes do lekarny :) dekuji mooc

Když jsem se párala s kvasinkama a nezabral ani Clotrimazol, tak už jsem se naštvala a šla jsem na gyndu. Ono je to asi lepší. Mně tam doktorka dala recept na Macmirror. Je to sice na delší užívání jak ten Clotrimazol, ale aspoň máš od nich pokoj. Jinak doporučuju omezit hodně sladké. Mně se to dřív často vracelo a co jsem přestala sladké, tak už mám dva roky pokoj. Taky je fajn nechodit moc v upnutých kalhotách a večer spát v noční košili.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 10:46
@Anonymní píše:
Když jsem se párala s kvasinkama a nezabral ani Clotrimazol, tak už jsem se naštvala a šla jsem na gyndu. Ono je to asi lepší. Mně tam doktorka dala recept na Macmirror. Je to sice na delší užívání jak ten Clotrimazol, ale aspoň máš od nich pokoj. Jinak doporučuju omezit hodně sladké. Mně se to dřív často vracelo a co jsem přestala sladké, tak už mám dva roky pokoj. Taky je fajn nechodit moc v upnutých kalhotách a večer spát v noční košili.

Rada bych, ale zitra jedu na dovcu a zhorsilo se mi to pres vikend takze gyndu nestihnu :/ :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 11:32
@Anonymní píše:
Rada bych, ale zitra jedu na dovcu a zhorsilo se mi to pres vikend takze gyndu nestihnu :/ :roll:

ajééé…tak zkus ještě Canesten gyn a pokud možno nějaké volné hodně prodyšné kraťasy, ať se to nemá tendence vracet.

• Citovat
  • Nahlásit
2310
27.6.22 11:36

Já ty kvasinky musím vždycky mordovat dvěma baleními Canestenu (jedno mi nikdy nestačí) a pak okamžitě probiotika. Jako není to úplně lege artis postup, ale třídenní kúra byla vždycky příliš krátká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 11:37
@Pruhovaný_mýval píše:
Já ty kvasinky musím vždycky mordovat dvěma baleními Canestenu (jedno mi nikdy nestačí) a pak okamžitě probiotika. Jako není to úplně lege artis postup, ale třídenní kúra byla vždycky příliš krátká.

pro me je 3 dny taky malo. Dekuji, vyzkousim, jaka probiotika prosim?

• Citovat
  • Nahlásit
2310
27.6.22 11:46
@Anonymní píše:
pro me je 3 dny taky malo. Dekuji, vyzkousim, jaka probiotika prosim?

Gynimun obyč dvakrát denně. A po těch clotrimazolech se to trochu zlepšilo nebo vůbec? Totiž jestli to není lepší ani trochu, tak to může být pomnoženo něco jiného než kvasinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 11:49
@Pruhovaný_mýval píše:
Gynimun obyč dvakrát denně. A po těch clotrimazolech se to trochu zlepšilo nebo vůbec? Totiž jestli to není lepší ani trochu, tak to může být pomnoženo něco jiného než kvasinky.

bylo to lepsi ale ted se to zhorsilo, asi fakt nedolecene. Premyslim ze vezmu dve baleni nebo reknu lekarnici jestli nema neco na cca 6 dni

• Citovat
  • Nahlásit
399
27.6.22 12:28

Me 3 tablety clotrimazolu nestaci musim tech 6 + mazat nejmin tyden. Ja jeste vzdy nasadim probiotika z Dr.Max ty jejich premium. Ale sladkeho se vzdat neumim😀 Ale doktorka rikala hlave neprestat mazat, kdyz se to zda lepsi. Nejmin tyden vkuse

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5670
27.6.22 12:51

Endiaron je proti kvasinkam, má to v pribalovem letáku. A pak nejíst sladké je zaklad, a taky je dobre omezit sacharidy, hlavně bílou mouku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 17:55

Zrovna s tímhle mám docela častý problém, takže za mě 6× tableta Canesten, prodávají se buď po 6 nebo jedna velká na týden, to za mě určitě ne. Když svedi i okolí, dat kombo krém a tableta. Probiotika samozřejmost. Vyplach Rosalgin 2× denně první dny, určitě správná hygiena - intim gel přímo na kvasinky. A dávám do vody každé ráno jablečny ocet. To jsem se naučila od psickaru, dávají psům jednou do týdne do vody ocet, aby je zbavili kvasinek 😀 fakt to zabírá. Chce to tomu dat par dni, budeš mít pocit, ze se to nelepší, ale pak to přestane. Já to mám každé 2 měsíce a fakt trpím, takže vím a chápu…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 22:04
@Pruhovaný_mýval píše:

Tak jsem koupila clotrimazol 3 tablety, vic nemeli bohuzel. Dale clotrimazol mast + mi dala jako probiotika flor femina 10 dni. Coz moc nechapu, kdyz je to taky na zavadeni, jestli spis kdyby ty 3 nezabraly tak zkusit to dalsi. Ale snad to zabere :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
2310
27.6.22 22:47
@Anonymní píše:
Tak jsem koupila clotrimazol 3 tablety, vic nemeli bohuzel. Dale clotrimazol mast + mi dala jako probiotika flor femina 10 dni. Coz moc nechapu, kdyz je to taky na zavadeni, jestli spis kdyby ty 3 nezabraly tak zkusit to dalsi. Ale snad to zabere :zed:

Když ty tři nezaberou, tak nemáš kvasinkovou infekci a mela bys dojít na gynekologii, ať se zjistí, co ti tam dělá paseku. Možná to bude na antibiotika. Ten flor femina funguje jinak - doplni hodné bakterie tam, kde je jich málo, ale prohi infekci nepůsobí. Tak preju hodně štěstí s léčbou, jsem v tom dneska s tebou :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 22:49
@Pruhovaný_mýval píše:
Když ty tři nezaberou, tak nemáš kvasinkovou infekci a mela bys dojít na gynekologii, ať se zjistí, co ti tam dělá paseku. Možná to bude na antibiotika. Ten flor femina funguje jinak - doplni hodné bakterie tam, kde je jich málo, ale prohi infekci nepůsobí. Tak preju hodně štěstí s léčbou, jsem v tom dneska s tebou :zed:

Zmakneme to spolu! hodne stesticka :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat