Udělala jsem blbost

Anonymní
29.12.19 18:07

Udělala jsem blbost

Ahoj. Mám to v hlavě a cítim se divně. Jsem vdaná, dvě děti, manželství celkem klape. Mám kamarádku. Včera jsem u ní byla na kafi, dobrá nálada. Byl tam i její chlap. Napadlo ji, že dáme vínko. Tak letěla do obchodu vedle baráku pro to víno. Když odešla, mluvili jsme s jejím mužem, třeba Pavlem. Vstala jsem a šla k oknu. Něco jsme řešili. Pavel přistoupil k oknu za mě. Normálně jsme se bavili a řešily, že u nich taky není kde parkovat, všude plno aut. Otočila jsem se a všimla si jak na mě kouká, zamyšleně :nevim: Stoupl si blíž a obejmul mě hodně pomalu a nejistě. Čekal co bude :think: Podotýkám, byli jsme střízliví. Já se nechala :oops: :oops: :oops: trochu se ke mě přitiskl, hladil mi ramena a přejel i přes prsa.Bylo to mrazivě vzrušující :oops: Chvilinku jsme tak ještě byli, dokud nezarachotil klíč a kamarádka donesla víno. Nemůžu na to zapomenout…mám to brát, že ke mě něco cítí? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1799
29.12.19 18:09

Laskave na to zapomeň. Nic k tobě necíti, jen je to nadrzenej chlap a především manžel tvé kamarádky, prober se, prosím Tě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
615
29.12.19 18:10

Určitě cítí příležitost ve vzduchu. Tohle se kamarádkám nedělá. Pokud se Teda nedomluvite, že ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30172
29.12.19 18:11
@Anonymní píše:
Ahoj. Mám to v hlavě a cítim se divně. Jsem vdaná, dvě děti, manželství celkem klape. Mám kamarádku. Včera jsem u ní byla na kafi, dobrá nálada. Byl tam i její chlap. Napadlo ji, že dáme vínko. Tak letěla do obchodu vedle baráku pro to víno. Když odešla, mluvili jsme s jejím mužem, třeba Pavlem. Vstala jsem a šla k oknu. Něco jsme řešili. Pavel přistoupil k oknu za mě. Normálně jsme se bavili a řešily, že u nich taky není kde parkovat, všude plno aut. Otočila jsem se a všimla si jak na mě kouká, zamyšleně :nevim: Stoupl si blíž a obejmul mě hodně pomalu a nejistě. Čekal co bude :think: Podotýkám, byli jsme střízliví. Já se nechala :oops: :oops: :oops: trochu se ke mě přitiskl, hladil mi ramena a přejel i přes prsa.Bylo to mrazivě vzrušující :oops: Chvilinku jsme tak ještě byli, dokud nezarachotil klíč a kamarádka donesla víno. Nemůžu na to zapomenout…mám to brát, že ke mě něco cítí? :nevim:

Ne. Jen se mu v tvé přitomnosti staví. Jestli chceš zachovat kamarádství, tak se nenech jejím manželem omatlávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9535
29.12.19 18:11

Máš to brát tak, že je to nechutný prase, které si říká, že by si s tebou klidně dal sex, když by byla příležitost a neváhá ti to dát najevo pár okamžiků poté, co byla v místnosti jeho žena.
O city nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5954
29.12.19 18:12

Urcite te tajne miluje… a nebo ze by byl proste nadrzenej a chtel si zasukat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9423
29.12.19 18:12

Svrbí tě pekáč co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3177
29.12.19 18:14
@karkarka píše:
Svrbí tě pekáč co.
:mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15951
29.12.19 18:15

Jako vážně? Vždyť je to chlap tvé kamarádky, ty máš manžela, nechápu že si to vůbec dovolila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4311
29.12.19 18:16
@karkarka píše:
Svrbí tě pekáč co.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To už jsem tak dlouho neslyšela, že jsem na tuhle hlášku uplně zapoměla.
Zakladatelko prdkej na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
29.12.19 18:17

Tak city bych v tom nehledala. Spíš ho asi láká zakázaný ovoce… Jestli ti ta kamarádka za něco stojí, tak ho vyfu.c.k.uj… Nejste ve filmu, ale realitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34207
29.12.19 18:18

Udelala jsi blbost a nema to s city nic spolecneho. Fujtajbl :roll: on- absolutne no comment!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
29.12.19 18:21

Je to vzrůšo, adrenalin.. nic víc!! Pokud by se to mělo opakovat, tak mu řekni at si ho strčí do mrazáku.. Bože :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7165
29.12.19 18:21
@karkarka píše:
Svrbí tě pekáč co.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jak výstižně shrnuto :palec:

Zakladatelko normální ženské by mělo fakt být naprosto šumák, co k ní cítí nebo necítí manžel kamarádky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5279
29.12.19 18:36
@Anonymní píše:
Ahoj. Mám to v hlavě a cítim se divně. Jsem vdaná, dvě děti, manželství celkem klape. Mám kamarádku. Včera jsem u ní byla na kafi, dobrá nálada. Byl tam i její chlap. Napadlo ji, že dáme vínko. Tak letěla do obchodu vedle baráku pro to víno. Když odešla, mluvili jsme s jejím mužem, třeba Pavlem. Vstala jsem a šla k oknu. Něco jsme řešili. Pavel přistoupil k oknu za mě. Normálně jsme se bavili a řešily, že u nich taky není kde parkovat, všude plno aut. Otočila jsem se a všimla si jak na mě kouká, zamyšleně :nevim: Stoupl si blíž a obejmul mě hodně pomalu a nejistě. Čekal co bude :think: Podotýkám, byli jsme střízliví. Já se nechala :oops: :oops: :oops: trochu se ke mě přitiskl, hladil mi ramena a přejel i přes prsa.Bylo to mrazivě vzrušující :oops: Chvilinku jsme tak ještě byli, dokud nezarachotil klíč a kamarádka donesla víno. Nemůžu na to zapomenout…mám to brát, že ke mě něco cítí? :nevim:

Ne, chtěl tě přefiknout. City v tom nehledej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat