Sex v trojce

14
29.12.19 10:57

Sex v trojce

Ahoj už se to tady zřejmě řešilo už mockrat ale co říkáte na sex ve třech jako 1 muž a 2 zeny. manzel by si to přál zkusit ale nedokážu si představit jak to probíhá a kde případně hledat druhou, já to ještě nikdy nezkousela a nevím jak na to a popravdě si nedokážu představit že by nějaká jiná žena se ho dotýkala atd. takze ani netuším jaká by byla moje reakce a možná proto z toho mám trošku strach nebo spíš nervozitu…jestli mi třeba i poradite co a jak děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4379
29.12.19 11:01

Řekni mu, že nechceš a je to. Dál nemusíš nic řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30379
29.12.19 11:03
@Saryk111 píše:
Ahoj už se to tady zřejmě řešilo už mockrat ale co říkáte na sex ve třech jako 1 muž a 2 zeny. manzel by si to přál zkusit ale nedokážu si představit jak to probíhá a kde případně hledat druhou, já to ještě nikdy nezkousela a nevím jak na to a popravdě si nedokážu představit že by nějaká jiná žena se ho dotýkala atd. takze ani netuším jaká by byla moje reakce a možná proto z toho mám trošku strach nebo spíš nervozitu…jestli mi třeba i poradite co a jak děkuji

Jestli chceš totálně rozložit vztah, tak do toho jdi. Nejpíš na nějakých erotických seznamkách, na emiminu tolik trojkochtivých nebude. A dělat to nemusíš. Sama si to představit ani nechci. Ani kombinace žena a dva muži. Naštěstí to po mě nepožaduje. Máme naštěstí jiné starosti :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
29.12.19 11:04

Pokud to ty nechces, nedelej to :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 11:05

Zkus mu nabidnout, ze do trojky pujdes ale s tim, ze prvne zkusite 2 chlapy a ty, jak by reagoval ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 11:07

Eroticke seznamky jsou plne paru co hledaji zenu do trojky takze uspech je minimalni. Nejjednodussi je zajit si do swingers klubu a pokud tam bude nekdo sympatický uzit si.

• Citovat
  • Nahlásit
22260
29.12.19 11:14

To je přece snadné. Úplně normálně, jak je to běžné - domluvíš se s kámoškou, přivedeš jí domu, svlíkneš jí, položíš na postel, pak on si užívá, ty sedíš oblečená na posteli, koukáš mu při tom do očí, nebo si hraješ na mobilu a když skončej, tak jim přineseš kafe a zmrzlinu. Pak kámošce poděkuješ, zaplatíš jí taxi domů a vás vztah doma pak bude lepší a silnější. :srdce:
Tohle řešil vztahový kouč Guru Jára. Určitě ti tu nějaká šťastná uživatelka prodá nějakou jeho literaturu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6272
29.12.19 12:32

@Chauvinist Guru Jára měl kouzelný háček 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30379
29.12.19 15:19
@Kfětoslava píše:
@Chauvinist Guru Jára měl kouzelný háček 8)

A nechtěl o něj přijít, tak se radši zdekoval. Nebo je zabásnutý? Ani už nevím.
Guru Jára, to zní opravdu velkolepě :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 15:24

@Saryk111 já trojku s partnerem a mou kamarádkou nebo kamarádem praktikovala za svobodná občas, oba jsme si to chtěli zkusit. S kamarády jsme pořád kamarádi ale upřímně bez alkoholu a později trochy zarleni se to neobešlo… Nyní jsme manželé a už bych do toho znovu nešla :) v mládí stačilo

• Citovat
  • Nahlásit
801
29.12.19 16:28

Kde berete takové kamarády? :lol: mi nabídnout kamarádka něco takového, nemůžu to brat vážně :D a opačně, kdybych došla ke kamosce s tím, ať mi teda uspokojí manžela, leda by řekla ať nosím čepici na slunci :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7936
29.12.19 16:38

@Chauvinist :lol: :D jeee tys vtipnej to se mi libi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8948
29.12.19 18:04

@Saryk111 Na to rikam ze ne…Pri predstave muckat se se zenskou je mi zle. A koukat na partnera jak s ni neco dela je mi zle ještě vic.Co takhle navrhnout chlapovi trojku s ještě jednim mužem ;) Ze si to přeješ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 20:01

Hele podle me se to dopředu moc nedomlouva…spis máte doma akci s dalsim parem, sedite, popijite, neco hrajete a pak zacnete rikat ostrejsi vtipy, na to navazou ruzne sexualni zážitky a zkušenosti az je v obýváku tak dusno ze k něčemu dojde :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
30379
29.12.19 20:53
@Anonymní píše:
Hele podle me se to dopředu moc nedomlouva…spis máte doma akci s dalsim parem, sedite, popijite, neco hrajete a pak zacnete rikat ostrejsi vtipy, na to navazou ruzne sexualni zážitky a zkušenosti az je v obýváku tak dusno ze k něčemu dojde :palec:

Ale to asi nejde u normálních kamarádů :nevim: Kdyby si po peprných „ftípcích“ nějaký manžel kamarádky začal dovolovat, asi by se zlou potázal. Čekala bych aspoň upozornění dopředu, že mám něco takového v plánu, protože do takových „rodin“ bych asi už nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat