Asi ma podviedol

Anonymní
29.12.19 08:59

Asi ma podviedol

Ahojte. Rada by som počula váš názor. Včera bol úplne normálny deň o deviatej som uspala deti potom sme mali s mužom sex. Počas sexu mu zazvonil telefon, neriešila som to. Po sexe bola to len taká rýchlovka sa osprchoval, navonal a odišiel. Povedal že ide len dole fajčiť. No odišiel o pol jedenástej a vrátil sa po štvrtej rano :,(. Potom prišiel a tvrdil že bol u kamaráta a že grilovali ( v tejto zime) a že sa bavili len o sexe, deťoch a cukrikoch ( robí v takej firme) došiel a strašne na mňa naliehal aby sme mali sex. Chcel aj orálny sex čo predtým vždy odmietal. Vraj ku poradil kamoš čo a ako má robiť a preto to chce. Ale predtým som mohla robiť čo som chcela a nikdy to nechcel ani o tom pocut. Ja si skôr myslím že bol u milenky čo si vy myslíte o Tom? Začal zo sladkými rečami ako ma miluje a podobne predtým mi to nikdy nehovoril. Proste sladké recicky. Pred dvomi mal už milenku a tiež sa tatko po nociach stretaval :,( ale potom prestal a dva roky nechodil a teraz toto ach :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.12.19 09:01

A ešte najradšej by mal hneď ďalšie dieťa ale ja to odmietam som len 5 mesiacov po porode a začal že teraz si ho spravíme a tak ja som chcela až o 5 rokov ale teraz už asi ani vtedy

• Citovat
  • Nahlásit
2213
29.12.19 09:14

No a nepil třeba alkohol? Hodně mužů má pak větší chuť na sex a jsou i takoví mazlivejsi.. Milenka mi tam dle popisu moc nesedí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
29.12.19 09:14

Nemyslela bych hned na neco spatneho ;) mozna se s chlapama bavil o manzelkach a zjistil, ze ty jsi uplne zlaticko, ze ma stesti ze ma tebe :nevim: nemyslim si, ze kdyby prisel od milenky, hned by mluvil o detech :nevim: uvidis, jak to bude dalsi dny.. Jestli bude odchazet nebo ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.12.19 09:16

A takhle se choval už před tím, když milenku měl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 09:21
@Štěpánka Kl píše:
A takhle se choval už před tím, když milenku měl?
Áno tak podobne tiež. Lebo on mi ani nepovedal že ide za kamošom a to mi boli podozrivé že prečo sa len tak vyparil a nič mi nepovedal :roll: keď sa vráti už som bola nahnevaná a chcela som ho vyhodiť pomaly z bytu a on začal tlačiť na mňa so sexom lebo som už chcela ísť spat a on že má nepustí kým nebude sex a tak nie že by ma znásilnil alebo čo ale stále dobiedzal do mňa že nakoniec som sa podvolila aby už neopakoval stale to isté dokola. Možno som už nedôverčiva po tej minulej skúsenosti neviem preto by som chcela názory aj iných :nevim:
  • Citovat
  • Nahlásit
3971
29.12.19 09:23

Tak hlavne ze mas s takovym pablbem decko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10455
29.12.19 09:24

Tak u vás je problém už v tom, že se v jedenáct sebere a táhne pryč bez toho, aby ti alespoň něco nalhal :roll:. Manžel mi oznamuje i když jde do auta, prostě když odchází z bytu. Nemusí říkat kam, ale že prostě jde a že se hned vrátí /nevrátí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 09:27
@Aduš8 píše:
Tak u vás je problém už v tom, že se v jedenáct sebere a táhne pryč bez toho, aby ti alespoň něco nalhal :roll:. Manžel mi oznamuje i když jde do auta, prostě když odchází z bytu. Nemusí říkat kam, ale že prostě jde a že se hned vrátí /nevrátí…

No veď to je podozrivé a ten telefonát predtým tiež :,( povedal že ide len dolu fajčiť a nevrátil sa 5 hodín a musel o tom vedieť už dopredu :( piť asi nepil keďže bol preč autom

• Citovat
  • Nahlásit
629
29.12.19 09:28

Kdyby mi chlap odešel večer bez vysvětlení a vrátil se ve čtyři když jsme měli petimesicni decko, tak ho vykopnu z baráku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 09:28
@Beckyttine5 píše:
No a nepil třeba alkohol? Hodně mužů má pak větší chuť na sex a jsou i takoví mazlivejsi.. Milenka mi tam dle popisu moc nesedí..

Nie nepil bol preč autom

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 09:30
@martina bl píše:
Kdyby mi chlap odešel večer bez vysvětlení a vrátil se ve čtyři když jsme měli petimesicni decko, tak ho vykopnu z baráku.

No veď aj ja som chcela aj veci som mu dala do mecha nechala pred dverami a on zrazu prišiel donutra a obťažoval ma so sexom ja som sa bála aj že mi nejak ublíži lebo som chcela ísť preč a z rukov ma chytil a hodil do postele a stále hovoril musíme mať sex mám chuť stále to opakoval ja som sa tak bála :,(

• Citovat
  • Nahlásit
29.12.19 09:34

Tak je pravda, že u většiny se po nevěře zvyšuje libido i doma. Většina partnerů a partnerek si myslí, že když jim doma funguje sexuální život, že partner nemůže být nevěrný, což není vůbec směrodatné.
Je možné, že on má tento mechanismus zastirani nevěry, že se snaží to schovat za tu jeho chuť. Bohužel opravdu může být tak perverzní, že chce Tebe i tu druhou. O to víc, bych se bála pohlavní choroby, protože pochybuji, že měl kondom.
Myslím si, že jestli už takto nevěru maskoval, tak to dělá opět. Kamarád ho podrží a řekne, že včera grilovali, chlapi při sobě drží. Nevěra je pro ně něco svetoborneho a uznávají to jako kult mužství…
Teď je otázka, co dál s ním? Já bych s ním osobně, už nespala, aby mě neohrozil na zdraví. Můj ex partner mě nakazil chlamydiemi a ureoplasmaty a byla jsem nakonec ráda, že to nebylo nic horšího. Ten pro změnu nevěru, maskoval žádostí o ruku… Jemu taky vyhovovalo spát s ní i se mnou. Dokonce na mě sexualne nalehal, když už jsem o té druhé věděla… Oni někteří potřebuji mít pocit samce, že obdelavaji víc políček…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 09:55
@Štěpánka Kl píše:
Tak je pravda, že u většiny se po nevěře zvyšuje libido i doma. Většina partnerů a partnerek si myslí, že když jim doma funguje sexuální život, že partner nemůže být nevěrný, což není vůbec směrodatné.
Je možné, že on má tento mechanismus zastirani nevěry, že se snaží to schovat za tu jeho chuť. Bohužel opravdu může být tak perverzní, že chce Tebe i tu druhou. O to víc, bych se bála pohlavní choroby, protože pochybuji, že měl kondom.
Myslím si, že jestli už takto nevěru maskoval, tak to dělá opět. Kamarád ho podrží a řekne, že včera grilovali, chlapi při sobě drží. Nevěra je pro ně něco svetoborneho a uznávají to jako kult mužství…
Teď je otázka, co dál s ním? Já bych s ním osobně, už nespala, aby mě neohrozil na zdraví. Můj ex partner mě nakazil chlamydiemi a ureoplasmaty a byla jsem nakonec ráda, že to nebylo nic horšího. Ten pro změnu nevěru, maskoval žádostí o ruku… Jemu taky vyhovovalo spát s ní i se mnou. Dokonce na mě sexualne nalehal, když už jsem o té druhé věděla… Oni někteří potřebuji mít pocit samce, že obdelavaji víc políček…

Uz má pred dvomi rokmi nakazil kvapavkou našťastie sa to vyliecilo antibiotikami ani to sa nepriznal k nevere stále zatĺkal že to nie je prenosné len sexom že som to mohla dostať aj niekde inde. Potom sa prevalila tá nevera. Potom dva roky sekal dobrotu a teraz zasa toto a už mi svieti kontrolka že niečo nie je v poriadku

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.19 09:58
@Štěpánka Kl píše:

A ešte povedal že ho mám púšťať takto častejšie že má potom na mňa väčšiu chuť :think: no mala som dosť :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat