Co dál? Konec vztahu?

Anonymní
29.12.19 08:23

Co dál konečná

Přítel na mě tři roky nesáhl intimní život nula na výlety jsem jezdila sama se synem na dovolenou též. Doma s ničím nepomohl. Před měsícem jsem to nevydržela a podlehla jednomu muži. Teď to doma prasklo. Přítel my tu slibuje změny. Já vše bude jiná a já nevím. Co dál?? :,( :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

29.12.19 08:29

Nezmeni sa. Kaslat na neho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2630
29.12.19 08:37
@Anonymní píše:
Přítel na mě tři roky nesáhl intimní život nula na výlety jsem jezdila sama se synem na dovolenou též. Doma s ničím nepomohl. Před měsícem jsem to nevydržela a podlehla jednomu muži. Teď to doma prasklo. Přítel my tu slibuje změny. Já vše bude jiná a já nevím. Co dál?? :,( :,( :,( :,(

A jak jste dlouho spolu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
29.12.19 08:44
@Anonymní píše:
Přítel na mě tři roky nesáhl intimní život nula na výlety jsem jezdila sama se synem na dovolenou též. Doma s ničím nepomohl. Před měsícem jsem to nevydržela a podlehla jednomu muži. Teď to doma prasklo. Přítel my tu slibuje změny. Já vše bude jiná a já nevím. Co dál?? :,( :,( :,( :,(

Ti slibuje zmeny trosku pozde. Vyprdni se na nej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
991
29.12.19 08:46

Vykaslala bych se na nej uz davno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8022
29.12.19 08:52

Tři roky na tebe nesáhl, nevěnoval se vám, a najednou se s tebou bude milovat z čiré lásky a čas s vámi trávit s čiré radosti, že vás má? To určitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.12.19 08:54

Čtyři roky jsme spolu. No brečí mě tu že se změní jen já tomu nevěřím. Jenže si neumím představit konec ale ani to že najednou budeme rodina

• Nahlásit
  • Citovat
8022
29.12.19 08:55
@Anonymní píše: Čtyři roky jsme spolu. No brečí mě tu že se změní jen já tomu nevěřím. Jenže si neumím představit konec ale ani to že najednou budeme rodina

a musíš to rozlousknout hned? Tak to nech plynout a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2848
29.12.19 08:55
@Pravda Bolí píše:
Nezmeni sa. Kaslat na neho

Presne tak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2848
29.12.19 08:57
@Anonymní píše: Čtyři roky jsme spolu. No brečí mě tu že se změní jen já tomu nevěřím. Jenže si neumím představit konec ale ani to že najednou budeme rodina

Tak trp kdyz si to nedovedes predstavit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2731
29.12.19 08:57

Konec už je dávno. Syn je jeho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
29.12.19 08:59

Ne není jeho. Musím buď dnes odejdu nebo mu dám šanci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
29.12.19 09:01

Já jsem totálně na dně tři roky sním o rodině a nic a najednou by to mělo být

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2630
29.12.19 09:03
@Koblyha píše:
Já jsem totálně na dně tři roky sním o rodině a nic a najednou by to mělo být

Neni to ten hodny, jak jsi o tom psala? Ze jej syn bere jako otce?

Ono ale jak jej muze brat jako otce, kdyz s vami ani neni?

Odesla bych, nesazela bych na to, ze je rodinny, kdyz se tri roky choval nerodinne…nebo tim" budeme rodina "myslis, s nim mit dite? A myslis ze to jej zmeni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1719
29.12.19 09:06

Ale no tak! Kolik je Ti let? Nebud naivni, to je na 99% jen takovej zachvev, neco jako novorocni predsevzeti. Kasli na nej; pokud ted zustanes, dej mu max 2 mesice a jasna pravidla, a pak uz opravdu odejdi pokud se nezmeni; jinak u nej jen klesnes a bude mit pocit ze si s Tebou muze delat co chce kdy chce. Hodne odvahy preju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama