Manžel mě psychicky ničí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
204
29.12.19 10:12

Manžel mě psychicky ničí

Hezky den. Jdu si postezovat, protoze jsem uz fakt v koncich. Budu se muset trochu rozepsat, tak mi to prosim promiňte. S manželem jsme treti rok. Malému je 13 mesiců. Pres tyden jsem s nim sama doma, babicky 60 km daleko. Snazim se, aby tu bylo cisto, uklizeno, maly ma kazdy den navareno, prospiva a vyvyji se dobre. Avsak nam s manzelem to prestava klapat. Cokoliv udelam, je spatne. Kuprikladu vcera. Manzelovi 2× maly upadl, jednou z tatry, podruhe na roh postele. Ale nic se nestalo, vse bylo v poradku. Pokud upadne mne, je pohroma na svete a jsem spatna matka, protoze ho nehlidam. Cpe ho bramburkama, krupkama. Neustale mu rikam, necpi ho pred hlavním jidlem. NE. Dava mu napit koly, piva. Ale ja jsem zla, protoze ho drzim jen na diete. Dalsi pohroma byla na Vanoce, kdy mu koupil velke auticko, na kterem jsme byli domluveni, ze mu ho kupovat nebudeme, ze je na nej jeste moc maly. Rekl mi, ze nemusim vedet vse. Jebe me za kazdou blbost, ze potrebuji mit zivy stromek, ze kupuji blbe pytle do kose, ze malemu davam na hraní cedniky nebo misky. Neustale na me hleda nejaky problem. Pred Vanoci mi řekl, ze kdybyh mu rekla, co chci pod stromek, tak nemusi po kramech litat 2 hodiny. Ale uz nerekne, ze jel 60 km prave pro jiz výše zminene auticko pro malyho. A takhle to je kazdy vikend. Mam pocit, ze me dostal do pasti. On i ja vime, ze kdybych byla s malym sama, tak ho neuzivym. Prijde mi, ze toho vyuziva.
Nikdy takovy nebyl a ja uz mam nervy na pochodu, jen ma prijet domu.
Moc se Vam tady omlouvam, ale nemam to komu jinemu rict. Rodice nechci zbytecne zatezovat, sami si toho vytrpeli uz dost, tak jsem se rozepsala tady :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1127
29.12.19 10:16

Tak ty ho sama živit nemusíš, on musí platit alimenty na tebe i dítě, pokud ti bude svěřené do péče.,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24264
29.12.19 10:21

Dá se s ním promluvit? Jakože si sednete a on je ochotný tě vyslechnout, uznat díl své viny? Chcete spolu vůbec být? Nešlo by jít na čas a rodičům, ať si oba srovnate, jak dál? Jinak tohle je jeden z důvodů, proč je dobré mít své zázemí, než se člověk uváže do vztahu a dítěte. Tady se to tedy nerado slyší, ale ten vztah je pak mnohem vyrovnanější, když chlap ví, že na něm není žena závislá a přežije i bez něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
29.12.19 10:21

Sama bys ho nezivila, musel by cvakat aliky jak mourovaty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
29.12.19 10:22
@terien píše:
Dá se s ním promluvit? Jakože si sednete a on je ochotný tě vyslechnout, uznat díl své viny? Chcete spolu vůbec být? Nešlo by jít na čas a rodičům, ať si oba srovnate, jak dál? Jinak tohle je jeden z důvodů, proč je dobré mít své zázemí, než se člověk uváže do vztahu a dítěte. Tady se to tedy nerado slyší, ale ten vztah je pak mnohem vyrovnanější, když chlap ví, že na něm není žena závislá a přežije i bez něj.

Stoprocent souhlas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
29.12.19 10:23
@terien píše:
Dá se s ním promluvit? Jakože si sednete a on je ochotný tě vyslechnout, uznat díl své viny? Chcete spolu vůbec být? Nešlo by jít na čas a rodičům, ať si oba srovnate, jak dál? Jinak tohle je jeden z důvodů, proč je dobré mít své zázemí, než se člověk uváže do vztahu a dítěte. Tady se to tedy nerado slyší, ale ten vztah je pak mnohem vyrovnanější, když chlap ví, že na něm není žena závislá a přežije i bez něj.

Mluvit nevím, mame kazdy jiny nazor, co se tyce vychovy. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8445
29.12.19 10:23

Ze zkušenosti vím ze se to bude jen zhoršovat pak pravděpodobně se k tobě bude chovat stejně i syn to chceš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2237
29.12.19 10:24
@Lilith_S píše:
Tak ty ho sama živit nemusíš, on musí platit alimenty na tebe i dítě, pokud ti bude svěřené do péče.,

To je právě že velký omyl. Žádné alimenty platit nemusí. Jednou za dva, tři měsíce pošle tisícovku a nikdo na něj nemůže. A soudit se o ně je na dlouhou dobu. On řekne že nemá peníze ale tím že pošle občas něco tak projeví snahu. Moje kamarádka už leta chodí po úřadech a soudech a nedostane z něj nic. Ještě mu musí dávat dítě jednou za čtrnáct dní na víkend. Když se šprajcne, nedostane z něj ani ň.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26243
29.12.19 10:25

@kolka01 rychle pryč…na to se nic jiného říct nedá. Nebude trvat dlouho, udělá ti druhé dítě a už tuplem nebudeš mít sílu utéct. Chápu, že s rodičovskou je to těžké, ale nebudeš první, ani poslední…k rodičům by si mohla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24264
29.12.19 10:28
@kolka01 píše:
Mluvit nevím, mame kazdy jiny nazor, co se tyce vychovy. :nevim:

To je špatný, to nebude dělat dobrotu :think: a co poradna, šel by? Přeci jenom máte dítě, stalo by za to zkusit než to odpískáte. Ale záleží, jestli spolu chcete opravdu být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
29.12.19 10:29

Ach jo zase další narcistický, zakomplexovaný týpek, který si honí ego na ženské, která je na něm závislá. Tohle lepší nebude. Žádné promluvy nepomohou. Všechno obrátí proti zakladatelce. Jsou spolu chvíli a ona už je zmanipulovaná, že to sama bez něj nezvládne. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24264
29.12.19 10:30
@Pan Dan píše:
To je právě že velký omyl. Žádné alimenty platit nemusí. Jednou za dva, tři měsíce pošle tisícovku a nikdo na něj nemůže. A soudit se o ně je na dlouhou dobu. On řekne že nemá peníze ale tím že pošle občas něco tak projeví snahu. Moje kamarádka už leta chodí po úřadech a soudech a nedostane z něj nic. Ještě mu musí dávat dítě jednou za čtrnáct dní na víkend. Když se šprajcne, nedostane z něj ani ň.

Bohužel, je to tak. Jeden měsíc pošle, druhý pošle půlku, pak 2 měsíce nic a neudělá s tím nic. A ona bude v prd.eli, protože ty prachy bude každý měsíc potřebovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8445
29.12.19 10:31

@Pan Dan Ze zkušenosti vím ze se to bude jen zhoršovat pak pravděpodobně se k tobě bude chovat stejně i syn to chceš?
Přesně takto to chodí kdyby poslal jednou za tři měsíce 500,– už není kvalifikovan jako neplatic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
29.12.19 10:33

Tohle bych nevydržela :think: hlavně může být hůř a až malý zacne vnímat uvidí to, jak se hádate. Dokud je malý, tak zakroc. Pravda..alimenty ti platit bude muset a jsou i různé příspěvky. Tobě bude líp a pamatuj, že několik matek je samo a úcta k nim, i když to musí být těžký :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8445
29.12.19 10:36

Bude se to zhorsovat děti to vidí a pak se k matce chovají stejne

Příspěvek upraven 29.12.19 v 10:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...