Opilá jsem se líbala a teď lituji

Anonymní
12.10.19 11:34

Udělala jsem strašnou chybu

Dobrý den, omlouvám se, že sem to sem píšu, ale potřebuji to ze sebe nějak dostat, a nemůžu to říct mamce ani nikomu jinému. Minulý týden jsme byli s kamarády venku a něco jsme popíjeli. Když už jsem byla v nálladě a začínala se motat, začal mě objímat jeden kluk, a později jsme se několikrát vykousnuli :zed:…Já jsem nikdy předtím kluka neměla, a možná už jsem se kvůli tomu cítila strašně zaostale, nicméně se po vystřízlivění cítím strašně. Nemůžu se přestat nenávidět, a nejraději bych skočila někam pod vlak. Cítím se jako strašná špína, i když jem ho nenechala udělat nic víc. Později se omlouval, ale mně až teďka dochází, co jsem udělala…Nedokážu si představit, že bych v budoucnu mohla mít s někým vztah.
Děkuji, pokud jste to někdo dočetl, a omlouvám se za kažení soboty.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19262
12.10.19 11:37
@Anonymní píše:
Dobrý den, omlouvám se, že sem to sem píšu, ale potřebuji to ze sebe nějak dostat, a nemůžu to říct mamce ani nikomu jinému. Minulý týden jsme byli s kamarády venku a něco jsme popíjeli. Když už jsem byla v nálladě a začínala se motat, začal mě objímat jeden kluk, a později jsme se několikrát vykousnuli :zed:…Já jsem nikdy předtím kluka neměla, a možná už jsem se kvůli tomu cítila strašně zaostale, nicméně se po vystřízlivění cítím strašně. Nemůžu se přestat nenávidět, a nejraději bych skočila někam pod vlak. Cítím se jako strašná špína, i když jem ho nenechala udělat nic víc. Později se omlouval, ale mně až teďka dochází, co jsem udělala…Nedokážu si představit, že bych v budoucnu mohla mít s někým vztah.
Děkuji, pokud jste to někdo dočetl, a omlouvám se za kažení soboty.

Vykousnuli znamená, že jste se líbali po francouzku či co? Máš kocovinu, je ti zle. Počkej do zítřka, bude ti líp. A nepij, když to neumíš a neovládáš se. Mohlo to dopadnout hůř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4100
12.10.19 11:41

A to Tě drží celý týden? Nechceš zavolat na nějakou linku důvěry nebo se svěřit nějakému odborníkovi? Párkát v životě jsem ulítla a druhý den měla pěknou morální kocovinu, ale určitě ne takovou, abych se nenáviděla nebo dokonce chtěla skákat pod vlak… Vyhledej pomoc a hlavně neudělej nějakou hloupost a neubliž si.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.10.19 11:49
@Russet píše:
Vykousnuli znamená, že jste se líbali po francouzku či co? Máš kocovinu, je ti zle. Počkej do zítřka, bude ti líp. A nepij, když to neumíš a neovládáš se. Mohlo to dopadnout hůř.

Ano

• Nahlásit
  • Citovat
13449
12.10.19 11:51

Snad sis probůh nedala s chlapcem políbení! Myslíš, že má smysl kvůli tomu skákat pod vlak? :think: já bych řekla, že ne. Připrav si tašku do školy a přestaň vymýšet ptákoviny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2427
12.10.19 11:51

A on byl nejaký nečistý?
nebo považuješ muže za špinavé?

Však vztah mít nemusíš, je mnoho lidí samo a takový život jim vyhovuje..není potřeba se tím trápit…To máš jako třeba s jídlem, zkusila jsi, nechutná Ti to, tak už to „jíst“ nebudeš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.10.19 11:54

Když mi bylo 15 stalo se mi něco podobného. Valeli jsme se s jednim klukem po sobě, druhý den mi bylo trapně. Nic jsme spolu neměli, jen jsme se libali… Neboj, zapomene na to :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
19262
12.10.19 11:55
@Anonymní píše:
Ano

Chápu, když jsi prozatím neprovedla nic horšího, že se ti líbání v opilosti zdá jako konec světa. Nemysli na sebevraždu a hoď se do klidu. Nemáš zkušenosti, piješ alkohol a takhle to dopadá. Buď na sebe opatrnější. Není nic ošklivějšího než opilá holka :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22625
12.10.19 12:08

Proč chybu, jsi nějaká věřící co se chystá mít s mužem cokoliv až po svatbě? Někde ty zkušenosti musíš asi vzít :nevim: není třeba mít černé svědomí když nejsi zadaná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.10.19 12:11

Kdybych měla počítat s kolika kluky jsem se jen vykousla na nějaké diskotéce nebo tak.. :lol: asi bych se měla jít zahrabat ne :think: proboha si mladá, užívej si.. Neděláš nic spatnyho I kdyby ses s ním vyspala tak co jako :nevim: pokud nejsi zadaná tak co řešíš :mrgreen: jo a jinak teda nepij když máš pak takový vycitky..

• Nahlásit
  • Citovat
12.10.19 12:35

To se stalo snad každýmu. Já se jednou v opilosti vyspala s bráchou svýho ex týden po rozchodu. Tenkrát jsem si taky nadávala a ještě mě jeho máma viděla jak od něj odcházím.
Takže v životě udělá člověk několik přešlapů.

Pod vlak neskákej vžij se do toho strojvůdce co tě srazí. Ten aby si pak hodil mašlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
833
12.10.19 12:35

Objektivně vzato jsi neudělala VŮBEC NIC špatně.

Pokud se ale přesto cítíš tak strašlivě mizerně, maž k psychologovi nebo volej linku důvěry. Člověku může být trapně, že se v ovínění s někým zapomněl, ale skákat z toho pod vlak je trošku moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
448
12.10.19 12:44

Děvče zlatý, ještě tě čekají horší věci. A ani kvůli nim pak nestojí skákat pod vlak, či jiné druhy,, vysvobození".
Nikdy není nic tak horký, jak to vypadá :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.19 12:52

Ty jsi ortodoxní křesťanka? Ty mají takové myšlenkové pochody. To chce klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7033
12.10.19 12:56

@Náměsíčná
Jsem si přečetla ten první řádek a úplně jsem se lekla. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...