Udělala jsem velký prohresek

Anonymní
28.6.21 18:04

Udělala jsem velký prohresek

Ahoj, raději anonymně..
Před pár lety, na Vánoce, jsem udělala něco, co mi máma pravidelně predhazuje a vyčítá… No, a já pořád moc nevím, co tak strasneho jsem provedla..
Jsem vdaná, s manželem máme 2 děti, každý máme jednu bezdetnou sestru.. Před pár lety jsme byli na Štědrý den u mých rodičů a má sestra dala dětem takový jezdící vláček i s kolejemi.. Byl to pěkný dárek, dětem se líbil, hned si s ním hrály, poděkovali jsme a vláček si odvezli domů.. Další den jsme šli k manželovym rodičům a jeho sestra koupila holkám pěkné společenské šaty.. Holky si je vyzkoušely, já je vyfotila a poslala tu fotku mamce. A ještě jsem jí poslala fotku interaktivního pejska, co tam dostaly.. No, a mamka se hodně naštvala, že hned posílám fotky, co dala dětem švagrova, a že jsem nefotila a neposlala fotky toho vlacku s kolejemi, že bereme jako samozřejmost, že to sestra koupila a vůbec si toho nevazime.. A to mi vyčítá dodnes, ale není divné fotit vláček a koleje a posílat to na mobil mamce, když u toho byla celou dobu s námi?!? Říkala jsem jí, že mi přišlo zbytečné jí to fotit, když u toho byla osobně, a ona říkala, že jsem to měla poslat svagrove. Ale my si fotky neposilame, fotky děti posílám jen mamce a někdy manželovi, když je v práci, ale kdyz jsme spolu, tak mu žádné fotky toho, co zrovna děláme, neposílám..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9252
28.6.21 18:07

Když si stoupnes vedle svoji mamky, neslyšíš nějaký „šplouchání“? To jediný by tuto blbost vysvětlovalo. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3753
28.6.21 18:09

Řekla bych jí, že jí teda taky už nic posílat nebudu, aby to bylo vyrovnané, každopádně že už nehodlám na toto téma nic poslouchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33047
28.6.21 18:10
@Anonymní píše:
Ahoj, raději anonymně..
Před pár lety, na Vánoce, jsem udělala něco, co mi máma pravidelně predhazuje a vyčítá… No, a já pořád moc nevím, co tak strasneho jsem provedla..
Jsem vdaná, s manželem máme 2 děti, každý máme jednu bezdetnou sestru.. Před pár lety jsme byli na Štědrý den u mých rodičů a má sestra dala dětem takový jezdící vláček i s kolejemi.. Byl to pěkný dárek, dětem se líbil, hned si s ním hrály, poděkovali jsme a vláček si odvezli domů.. Další den jsme šli k manželovym rodičům a jeho sestra koupila holkám pěkné společenské šaty.. Holky si je vyzkoušely, já je vyfotila a poslala tu fotku mamce. A ještě jsem jí poslala fotku interaktivního pejska, co tam dostaly.. No, a mamka se hodně naštvala, že hned posílám fotky, co dala dětem švagrova, a že jsem nefotila a neposlala fotky toho vlacku s kolejemi, že bereme jako samozřejmost, že to sestra koupila a vůbec si toho nevazime.. A to mi vyčítá dodnes, ale není divné fotit vláček a koleje a posílat to na mobil mamce, když u toho byla celou dobu s námi?!? Říkala jsem jí, že mi přišlo zbytečné jí to fotit, když u toho byla osobně, a ona říkala, že jsem to měla poslat svagrove. Ale my si fotky neposilame, fotky děti posílám jen mamce a někdy manželovi, když je v práci, ale kdyz jsme spolu, tak mu žádné fotky toho, co zrovna děláme, neposílám..

Nechtěla bych zažít, co tvá máti bude vyvádět, až bude mít OPRAVDOVÝ problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
28.6.21 18:12

Síla, ne ty jsi neudělala vůbec nic špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
377
28.6.21 18:12

@jita22 Taky bych už nic neposílala, ani fotky dětí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77429
28.6.21 18:13
@jita22 píše: Řekla bych jí, že jí teda taky už nic posílat nebudu, aby to bylo vyrovnané, každopádně že už nehodlám na toto téma nic poslouchat.
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Aquarius79
28.6.21 18:14

Ach ty ženy, tam, kde není žádný problém, dokáží jej během chvilky vytvořit. Neřešte kraviny a užívejte života.

• Citovat
  • Nahlásit
4534
28.6.21 18:16

Řešíte kraviny :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12816
28.6.21 18:16

Někteří lidé mají schopnost vytvořit problém i tam, kde žádný není, tam, kde by mohla panovat pohoda, láska a porozumění. Pak problém živí, nafukují a pro ten problém žijí…
I já mám takové lidi ve svém okolí. Tedy měla jsem a snad jsem se jich nadobro zbavila…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3885
28.6.21 18:18

Nezarli na manželovu rodinu z nějakého důvodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33047
28.6.21 18:18
@Cenarius píše:
Když si stoupnes vedle svoji mamky, neslyšíš nějaký „šplouchání“? To jediný by tuto blbost vysvětlovalo. :think:
Šplouchá oběma. Jinak by to nenazvala prohřeškem.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10932
28.6.21 18:21

Máš hloupou matku, pravděpodobně nějak zakomplexovanou.
Tyhle řeči bych vyslechla max. jednou, podruhé už bych to utla a vícekrát by opravdu šanci neměla. Musíš jí nastavit hranice a požádat, aby nežárlila na ty šaty, že je prostě s tím ubohá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.21 18:21

Mamka právě fotky dětí chce, často volá, ptá se, co děti dělají, ať pošlu nějaké jejich fotky, že se na ně ráda dívá. Jinak fotky děti nikomu neposílám, ani nedávám na sociální sítě, občas jen manželovi, když není s námi, ať vidí, co děti dělají, ale to jen někdy

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.21 18:23

Dnes s tím právě zase přišla, tak mě zajímaly názory ostatních, jestli je to fakt tak velký problém, když to vytahuje ještě po letech..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat