Ukazování v 18 měsících

165
15.10.19 13:04

Ukazování v 18 měsících

Zdravím všechny maminky. Chtěla bych se zeptat jak to je s ukazováním u dětí ve věku 18ti měsíců? Když třeba si prohlížíme knížku a já mu řeknu ukaž cokoliv, tak vždy ukáže. Když něco chce a umí použít slovo ( př. pití, jídlo, číst), tak mi to rěkne. Když ho něco zaujme, tak ne vždy, ale spíš se na mě podívá a řekne třeba čiči nebo se na mě usměje, protože vidí kočku. Ale co mě zaráží, že skoro vůbec k tomu nepřijde a neukáže na to prstem a pak se podívá. Snad to píšu srozumitelně. Jsem fakt z toho jelen. Protože, po tom dotazníku, který jsem vyplňovala na 18 ti měsíční, tak nevím jestli jsem to vyplnila dobře. A bohůžel doktorka byla zaneprázdněná aby mi to vysvětlila. Tak jdu pro radu sem. Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1558
15.10.19 13:09

V tom dotazniku jde o sdileni zazitku. Nemusi k tomu primo prijit a ukazat prstem. Jde tam o to, aby mel zajem s tebou sdilet co vidi a proziva :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
15.10.19 13:12

@Lumíkovec Předem děkuji za odpověď. Takže vlastně je to vše v pořádku. Mohu se zeptat, když něco prcek chce, tak třeba někdy na to spíše ukáže celou rukou a ne prstem, ale v knížce používá jen prst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10511
15.10.19 13:16

Já tenhle dotazník neznám, nežiju v ČR, ale chci tě jen uklidnit. Náš syn začal ukazovat i v knížce až teď, budou mu dva. On zakřičí,, mami auto", ale ukázat na něj nemá čas, protože ho okamžitě zaujme něco jiného :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
781
15.10.19 13:54

Nas syn aniv necelych 2,5l neukazuje. Ty mas uplne zdrave, chytre dite. Tak to ma byt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat