Ukažte jak bydlíte!

4146
17.10.17 15:49

Ukažte jak bydlíte!

Zdravim :mavam: Budu si v novém domku zařizovat obývak a kuchyň. Těšim se.Tak mě napadlo, jako inspirace.Co kdybyste se pochlubily, jaký obývák a kuchyň máte vy? třeba vyfoťte jedno nebo druhé. Můžem si to vzájemně pochválit :D Klidně to vyfotte i s bordýlkem a rozhazenyma hračkama. Tak šup šup :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6370
17.10.17 16:02

To urcite, budu vystavovat svuj barak na netu, ne? :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1831
17.10.17 16:03

Kuchyně Oresi podle našeho návrhu. Omluvte provozní bordel :mrgreen: 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14843
17.10.17 16:03

Jo to tak :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1831
17.10.17 16:05

Ještě roh.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
17.10.17 16:08
@Jana525 píše:
To urcite, budu vystavovat svuj barak na netu, ne? :jazyk:

to bys koukala kolik takových skupin o bydlení kde lidi do detailu fotí svý bydlení je.. myslím, že zde to bude mít úspěch 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4146
17.10.17 16:15
@Jana525 píše:
To urcite, budu vystavovat svuj barak na netu, ne? :jazyk:

No co co? máš tam něco tajného? wcko fotit nemusíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6370
17.10.17 16:16
@GabinkaCh píše:
No co co? máš tam něco tajného? wcko fotit nemusíš

No jasne, ze mam :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6370
17.10.17 16:17
@Tapa píše:
Ještě roh.

Co to je to zluty? To je nejaky plast?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
17.10.17 16:18

@Tapa to je mikrovlnka? tak nízko?

• Nahlásit
  • Citovat
4146
17.10.17 16:19

Moje skromna kuchyň. Budu mít větší :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1055
17.10.17 16:19

Nemám odvahu fotit. :andel: Dříve ve starším domě u Ostravy jsme udělali z malé kuchyňky trochu větší tím, že jsme shodili stěnu do chodby. A místo stěny dali barový pult a pod ním samozřejmě pracovní deska. Návštěvy se pak zasekávali na barových stoličkách a neobtěžovali se jít až do obýváku (proč taky, když za barem stojí barman ;) ). A jak jsem měla barový pult, tak jsem otevírání skříňky v rohu dala na stranu chodby a zbavila se tak nepohodlného lezení do skříňky „za roh“ - prostě jsem oběhla pult a hotovo. Starý barák=nízké stropy a hromada zděděného nádobí, tak byly skříňky až ke stropu. Vše rustikální styl, na dlaždičkách motiv cihel, napodobenina tmavého dřeva, světlá pracovní deska. Teď mám kuchyň made in IKEA - podkrovní byt horní skříňky jen na jedné stěně a hezky tvoří schody. Kuchyň podlehla financím, takže nejlevnější bílá, jen jsem si pořídila skříňky prosklené a do nich výstřelku - černé poličky. Mám i černou pracovní desku. A jeden detail, který do Česka ještě nedoputoval - mám propojenou varnou desku a troubu a ovládání varné desky hezky zboku na troubě (zn. Gorenje). Pracovní plocha tvoří krásné L a jídelní stůl mám v protějším rohu… Zkus si taky udělat pár návrhů na plánovači od IKEA - já si obě kuchyně kreslila sama, tak jsem i viděla, jak to bude vypadat. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7181
17.10.17 16:22
@GabinkaCh píše:
Moje skromna kuchyň. Budu mít větší :dance:

Ta je teda hodne skromna :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7181
17.10.17 16:25

@Tapa nerypu, jen se ptam. Proc mate kombinaci obkladu kuchyne tvrzene sklo + kachlicky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12127
17.10.17 16:26

Taly nemam odvahu fotit, ale mame velikou s barem ten doporucuju je to prakticky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama