Úklid při moučnivce

275
29.5.20 10:29

Úklid při moučnivce

:dance: Ahoj, mám půlročního syna který se už plazí po bytě a tím pádem mi slintá všude a na všechno. Od včera má moučnivku, dneska potvrzenou od Doktorky. Ta nám doporučila neocide gel nebo Borax homeopatika. Slyšela jsem i o masti z Německa, tam se teď ale těžko nedostanu. Fialku nechci, to by bylo poslední řešení.
Chci se zeptat jak moc je to akutní s úklidem? Jasný lahvičky, dudlíky a hračky. Co podlahy? Jak říkám, syn slinta furt a všude…není v mých silách několikrát denně vytírat. Navíc syn je dost náročný na pozornost. Stačí hračky otírat jednou denně? Mám FeelECO na dudlíky a savičky, tak to beru tím. Stačí to? Díky..doufala jsem, že se jí vyhneme a ona přišla teď na půl roce. Za rady předem děkuji, chci se toho zbavit co nejdřív. A ještě otázka.. vylezla vám ze dne na den nebo postupně? Já jak mám očekávat jestli se to ještě hodně zhorší. Teď je spíš na špičce jazyka, ale trochu víc než včera. Děkuji 8o :nevim:
Nekojím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

354
29.5.20 11:24

Já bych řekla, ze jednou denně to určitě stačí, ale nevim, zda to bude co platné :lol: Stejně je nemožné ohlídat vše, děti si strkají do pusy i ručičky atd. Neocide i homeopatika jsou ok, zkus je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
29.5.20 11:29

@Semtex já vím, ale aspoň se to eliminuje :D zkusím, díky :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
584
29.5.20 12:59

Kup si tyčinky Pagavit, zabralo to v kombinaci s neocide velmi pěkně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
29.5.20 13:03

@DeeSocialWorker koupili jsme zatím Borax homeopatika, tak uvidíme. Kdyžtak zkusím pak, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama