Uklízečka v pohostinství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 22:18
uklízečka v pohostinství

Je tu někdo, kdo pracuje dlouhodobě jako uklízečka ve stravovacím zařízení? Já Chodím na dvě hodiny denně, buď brzy ráno nebo pozdě večer každý den i víkendy… Chtěla jsem jen ze zvědavosti vědět jak je to jinde. Kolik máte práce x peněz, jste spokojené? Dá se tahle práce dělat dlouhodobě? Nemám s čím srovnávat, tak se zkusím zeptat taky :mavam: děkuji za odpovědi

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 22:32

U nás v práci mají uklízečky 100,– cisteho na hodinu jako brigádnice. Ty nastalo asi 16tis. Ale chodí od pondělí do pátku na osmičky.. ale není to v pohostinství… Tam si myslim, že to musí být bída:/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 23:35

Dělala jsem to několik let při dětech.Dvě hodiny denně.Stovka za den to znamená sedm stovek každý týden.Bylo to v pohostinství a je pár let zpátky.
Jako přivýdělek dobrý na uživení nicmoc.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 21:41

Naše paní uklízečka má 150 Kč za jeden úklid kterej se dá v klidu stihnout za hodku a půl. Pokud je nějaká větší akce např po zábavě platím ji v hodinovce 90 na hodinu a ještě má slevu na stravování. Bere si u nás obědy.
Nechte prosím anonym

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >